İlişkiler Üzerine Değerlendirmeler #2

İlişkiler Üzerine Değerlendirmeler #2
8 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 848 kez okundu.

İlişkiler Üzerine Değerlendirmeler #2

Merhabalar arkadaşlar. Yine sizinle birlikteyim. Bu yazı dizisi üzerinden sizinle aşk, ilişki, nefret, evlilik gibi konularda yazılar sunmaya devam ediyorum. Bugün platonik aşıklar için bir konu seçtim. Birçok insan birisine karşı ilgi duyar, ancak gidip konuşmaktan çekindiği için bunu hep içerisinde saklı tutar. Şimdi size vereceğim ipuçları ile birlikte, gidip konuşmanıza gerek kalmadan, platonik aşkınıza bir şekilde civarda olduğunuzu belli edeceksiniz. Unutmayınız ki; platonik aşk, pusuda beklemek ve doğru zamanı kollamak anlamına gelir.

Platonik Aşıklar İçin Sosyal Medyanın Önemi

Platonik Aşıklar İçin Sosyal Medyanın Önemi

Birisinden hoşlanıyorsunuz, ancak bir türlü onunla konuşmaya ve bu durumu izah etmeye cesaret edemiyorsunuz. Bu noktada sık kullandığınız sosyal medya size yardımcı olacaktır. Eğer hoşlandığınız kişi Facebook hesabınızda arkadaşınız olarak kayıtlı değil ise, biraz daha zorlanacaksınız. Ortak arkadaşınız varsa ya da o kişi sizin arkadaşınız ise; daha kolay bir strateji izleyebilirsiniz. Pusuda beklerken ara ara onun paylaşımlarını beğenmeniz ve yorumlar yapmanız gerekiyor. Yapacağınız yorumlarda seçici olmalı, karşınızdaki kişiyi düşündürecek yorumlar atmalısınız. Bunun yanı sıra mesaj atarak hal hatır sorar gibi ya da yaptığı bir paylaşım üzerinden kendi fikrinizi aktarır gibi konuşabilirsiniz. Aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden, onun ilgi alanları ve sevdiği şeyler hakkında da fikir sahibi olabilir, onun hoşlanacağı şeyler yapabilirsiniz. Bu şekilde konuşacak ortak alanlarınız da artacaktır.

Zor Anlarda Ona Yardım Edin.

Zor Anlarda Ona Yardım Edin.

Her ne kadar ikili sohbete pek fazla girmemiş olsanız da; pusuda bekleyeceğiniz için, onun başına gelebilecek olan tehlikelerde ve olumsuzlukları onun yanında olabilirsiniz. Örnek verecek olursak, yolda zor bir durumla karşı karşıya kaldığında, onu takip ettiğiniz için hemen müdahale edebilir ve bir nevi onun kahramanı pozisyonuna geçebilirsiniz.

Gideceği parti ya da davetleri öğrenerek, tesadüfen orada bulunmuş gibi yapın.

Gideceği parti ya da davetleri öğrenerek, tesadüfen orada bulunmuş gibi yapın.

Eğer davetlerden ve partilerden hoşlanıyorsa; bunu da fırsata çevirebilirsiniz. Gideceği daveti ya da partiyi önceden bir şekilde öğrenip, sanki tesadüfmüş gibi siz de orada bulunabilirsiniz.

Yaptığı Esprilere Aşırı Reaksiyon Gösterin.

Yaptığı Esprilere Aşırı Reaksiyon Gösterin.

Hoşlandığınız kişi ile aynı ortamda bulunabiliyorsanız; mutlaka onun yaptığı esprilere en çok siz gülün. Bu durum, hem ona kendisini iyi hissettirecek, hem de yaptığı esprilere güldüğünüz için, ister istemez aynı kafa yapısında olduğunuz düşüncesi belirecektir.

İlişkiler üzerine değerlendirmeler bölümümüzde, bir başka yazımızda görüşmek üzere arkadaşlar, kendinize çok iyi bakın, yorumlarınızı da bekliyor olacağım.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git