İddialı Parçalarla Modern Bir Siluete Kavuşun

İddialı Parçalarla Modern Bir Siluete Kavuşun

Stilinizden memnun değilsiniz ve köklü bir değişikliğe mi gitmek istiyorsunuz? O zaman biraz iddialı olmanın zamanı gelmiş demektir. İddia demek ille de dekolte giymek demek değildir. Her kadının kendine göre sınırlı vardır ve bunu kendisi belirler. Örneğin fazla dikkat çekici olduğu için bugüne kadar çok fazla kırmızı parçalar giymeyip, şimdiden sonra giymeye karar vermeniz sizin için bir iddiadır. Kırmızının yanı sıra kahve tonları ve turkuazlar da sezonun iddialı renklerinin başında geliyor.

Tek Omuz Hoş Kesim İddialı Turkuaz Kısa Elbise Modeli

Bu renklerde seçeceğiniz parçaların da daha önce giymediğiniz türde modellerden oluşması aynaya baktığınızda farklı bir siluet görmenize sebep olacaktır. Mesela önü bel hizasında biten arkası ise ayak bileklerine kadar uzanan siyah bir gömlek ve altına giyeceğinize slim fit kırmızı bir pantolon ile görenleri kendinize hayran bırakabilirsiniz. Üstelik bunları sadece dikkat çeksinler diye değil aynı zamanda modern de olsunlar diye giymiş olacaksınız.

Slim Fit Kot Pantolon Kısa Üs Kombini

Modaya biraz hakimseniz bu tarz gömleklerin oldukça trend olduğunu biliyor olmalısınız. Zaten amacınız görüntünüzü değiştirmek ve modern bir hava katmak ise; bunu ancak modayı takip ederek yapabilirsiniz. Birkaç ufak tüyoya hakim olmanız halinde arzu ettiğiniz görüntüyü yakalamanız, hiç de uzak değildir. Vücut tipinizi iyi tanıyor ve hangi bölgelerinizi saklayıp hangilerini ön plana çıkarmak istediğinizi biliyorsanız; gerisi kendiliğinden gelecektir. Unutmayın iddialı olmak demek marjinal olmak demek değil, kendi sınırlarınızı aşmak demektir.

Sizin için sezonun iddialı kombinlerini içeren bir galeri dizayn ettik arkadaşlar, aşağıdan bakabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git