Hollanda Sokak Modası

Hollandalı genç kızların ve bayanların sokak modasında hangi parçaları kullandığını ve nasıl kombinler yaptığını merak ediyor musunuz? Bu yazıda birbirinden güzel örnekler göreceksiniz. Hollandalı bayanların sokak modasında ve haftasonu kombinlerinde neler uyguladıklarını öğrenmiş olacaksınız.

Kombinlere siz de dikkat ederseniz koyu ve kahverengi tonlarının ağırlıkta olduğunu göreceksiniz. Bunda hava durumunun etkisinin yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Havanın kapalı olması bu tarz renklerin daha tarz görünmesini sağlıyor. Çok renkli renkler ise şehrin ahengine uyum sağlamadığı için çok fazla tercih edilmiyor.

Hollanda sokak modası dendiğinde akla gelen ilk iki renk siyah ve kahverengi tonlarıdır. Gerçekten etkisini her kombinde hissedebilirsiniz. Sonrasında ise gri tonları ve beyaz gelmektedir.

Aşağıda son moda trendlerden derlediğiniz bir Hollanda sokak modası galerisi bulacaksınız. Hollanda da özellikle de Amsterdam’da çok fazla bisiklet kullanıldığını biliyorsunuzdur. Kombinlerde bisiklet kullanmadığının rahatlığına yönelik dokunuşları da görebilirsiniz.

Hollanda sokak modası, ayrıca bayanların ten renklerine göre ve saç renklerine göre de bir uyum içeriyor. Genelde Hollandalı bayanlar sarışın ve beyaz ten regine sahip oluyor. Bu da siyah ve kahverengi tonları ile büyük bir uyum oluşturuyor. Daha fazla detaya girmeden aşağıda yer alan kombinler ile devam edebiliriz. Hepsini ince eleyip sık dokuyarak seçtik. Siz de beğendiklerinizi Türkiye’de veya Hollanda’da yaşayan gurbetçiler orada  uygulayabilirler.

Hollanda Sokak Modası Örnekleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git