Hollanda Moda Trendleri ve Sokak Modası

Hollanda’da yaşayan gurbetçiler arasında birçok takipçimiz bulunuyor. Biz de bu yazıda hem onları anmak hem de Hollanda’da sokak modası nereye gidiyor, en son moda trendleri nasıl bir anlatalım istedik.

Özellikle Avrupa’da yapılan moda haftaları sonrasında o yılın modası dalga dalga tüm dünyaya yayılmaya başlıyor. Hollanda için de yılın en yeni trendleri ile ilk buluşan ülkelerden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Hollanda’da bayanlar sokak modasına çok önem veriyorlar. Özellikle özgürlüklerin yüksek seviyede olmasından kaynaklı sokaklar son derece hareketli ve cıvıl cıvıl. Bu da haliyle bayanların sokak modasına yansıyor. Birbirinden farklı ve iddialı modelleri görmek Hollanda sokaklar için normal bir durum.

Hollanda’da yaşayan gurbetçiler de Hollanda sokak modasını yakından takip ediyor ve moda trendlerine ayak uydurmaya çalışıyor. Aldığımız yorumlarda birçoğunun yaşantısından ve moda trendlerinden memnun olduğunu söyleyebiliriz.

Artık görsel olarak da örneklerle devam etmek daha mantıklı. Aşağıda 2017 – 2018 döneminde çok sık görebilceğimiz Hollanda sokak modasının en güzel örnekleri yer alıyor. Özellikle kot pantolon ince bantlı topuklu ayakkabı kombinleri ve omuz dekolteli bluz modelleri çok moda olacak. Bunların yanı sıra örgü elbiseler de ön plana çıkan trendler arasında. Mini etekler, yırtık pantolonlar ve bol pantolonlar da bu sene Hollanda sokaklarında moda olacak.

Hollanda Sokak Modası

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git