H&M 2016 İlkbahar Yaz Bayan Giyim Koleksiyonu

H&M 2016 İlkbahar Yaz Bayan Giyim Koleksiyonu 

1947 İsveç merkezli bir hazır giyim markası olan H&M; erkek, bayan, çoluk çocuk demeden herkesi kaliteli ve şık bir şekilde giydirmeye devam ediyor. 2016 İlkbahar Yaz modasına uygun olacak şekilde tasarladığı giyim parçaları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran H&M; özellikle kadınlara sunduğu çeşitlilik ile dikkat çekiyor. Kadınlar için birçok farklı giyim parçasını 2016 yılı modasına göre tasarlayan marka; İlkbahar Yaz aylarında ferahlığı da ayağınıza kadar getiriyor. Modern ve fütüristik çizgilerin yer aldığı koleksiyonu ile kadınlara Merhaba diyen H&M; özellikle genç kızlar için bulunmaz bir fırsat sunuyor. H&M 2016 İlkbahar Yaz bayan koleksiyonu içerisinde; birbirinden şık gömlekler, desenli tulumlar, örgülü hırka ve yelekler, blazer ceketler, mini elbiseler, kot pantolonlar ve birbirinden güzel şortlar yer alıyor. Bu arada markanın yazlık tasarımları içerisinde birbirinden çekici bikini ve mayolar da göz dolduruyor.

H&M İlkbahar Yaz Kombinleri 2016

Hem Şık, Hem De Rahat 

Genelde desenli ve ince kumaşlardan üretilmiş olan giyim parçalarını bünyesinde barındıran ve 2016 İlkbahar Yaz kadın koleksiyonu içerisinde de bu tür parçalara yer veren H&M; kadınların hem şık görünmelerine, hem de kendilerini daha rahat hissetmelerine yardımcı oluyor. Bu şekilde İlkbahar ve Yaz aylarının bunaltıcı sıcakları kadınlar için adeta çile olmaktan çıkıyor. Genelde günlük kombinlerde tercih edilen giyim parçaları ile dikkat çeken marka; bunun yanı sıra genç kızlar için özel olarak tasarladığı ince kumaşlardan üretilen elbiseleri ile de ön plana çıkıyor.

H&M 2016 İlkbahar Yaz bayan koleksiyonu içerisinde yer alan bütün parçalar; en son modaya ve trendlere göre özel olarak tasarlanmıştır. Bir kadının bu tasarımlar sayesinde oldukça cazibeli ve çekici bir görünüme kavuşması da mümkündür.

H&M 1970 Modası 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

70’li Yıllardan Esintiler De Var 

H&M’nin 2016 İlkbahar Yaz kadın koleksiyonu içerisinde 70’li yıllara damga vuran kıyafet ve elbiselerden esintiler de bulunuyor. Özellikle birçok rengin bir arada olduğu ve dışarıdan bakıldığı zaman insanın adeta içerisine girse kaybolacakmış hissi ile karşı karşıya kaldığı elbiseler bu noktada dikkat çekiyor. Bir nevi H&M bizi 2016 İlkbahar Yaz kreasyonu ile 70’li yıllara da götürüyor.

Sizin için H&M’nin 2016 İlkbahar Yaz bayan koleksiyonu içerisinde yer alan parçaları teker teker inceledik ve en şık olanlarını aşağıdaki galeride topladık, detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git