Hintli Kadınların Güzellik Sırları

Hintli Kadınların Güzellik Sırları
7 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 600 kez okundu.

Hintli Kadınların Güzellik Sırları Nelerdir?

İri ve parlak gözlü Hint kadınları; hacimli ve gür saçlarıyla da dikkat çekici bir güzelliğe sahip. Şüphesiz benim gibi birçoğunuz Hintli kadınların bu durumuna imreniyorsunuz ve sizin de aynı şekilde saçlarınız olsun istiyorsunuz. Güzellik açısından muhteşem bir duruş sahip olan Hintli kadınlar; uyguladıkları kür ve maskeler sayesinde böyle kusursuz bir güzelliğe sahip oluyorlar. Enmodabox.com olarak Hintli kadınların uyguladıkları maske ve kürleri sizler için araştırdık ve bu yazıda topladık.

Hintli kadınların güzellik sırları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız; yazımızı dikkatli bir şekilde okuyun ve sizlere belirteceğimiz adımları harfiyen yerine getirin. Bu şekilde siz de hacimli ve kalın telli saçlara sahip olabilir ve onlar kadar güzel bir görünüme kavuşabilirsiniz. Öncelikle cildinizin bakımlı olmasına önem vermeniz gerektiğini unutmamalısınız.

Hintli Kadınlar Nasıl Bu Kadar Güzel Olabiliyor?

hintli-kadinlarin-guzellik-sirlari

Hintli kadınlar; saç derisi masajlarını ve çiçek banyosunu ihmal etmiyorlar.

Hintli kadınların nasıl bu kadar güzel ve seksi olduklarını merak edenler için ilk adım olarak saçlardan işe başlayalım istedik. Tıpkı onlar gibi dolgun ve bakımlı saçlara sahip olarak siz de güzelliğe ilk adımı atabilirsiniz. Saç derilerine uygulanan, saç derisi masaj teknikleri sayesinde Hintli kadınların saçları bu denli hacimli ve kalın telli oluyor. Bitkisel yağlarla yapılan bu masajlar ile birlikte, saç derisine birtakım sinyaller gönderiliyor ve bu şekilde saçların çabuk uzaması sağlanıyor. Bitkisel yağlarla yapılan saç derisi masaj teknikleri sayesinde; saç dökülmesinin de önüne geçiliyor. Özellikle de zeytinyağı ve badem yağını sık bir şekilde kullanarak, saç derisine masaj yapmayı tercih ediyorlar.

Çiçek banyosu; Hintli kadınların bu kadar güzel olmalarındaki en büyük etkenlerden bir tanesidir. Daha canlı ve sıkı bir vücuda sahip olmak için çiçek banyosunu tercih eden Hintli bayanlar; küvetin içerisine, papatya yağı, sandal ağacı yağı ve yasemin yağından 4’er damla katarak banyo yapıyor. Hintli kadınların cilt bakımı konusunda tercih ettikleri diğer maskeler ise şu şekilde:

Daha Sıkı Bir Cilde Sahip Olmak İçin

Cildin daha gergin olması adına Hintli kadınların yaptıkları maskede; 2 tane kayısı ve 2 tane erik yer alıyor. Kayısı ve erikler; robotla ezilip, uygun bir kap içerisinde karıştırıldıktan sonra; cilde sürülüyor. Ortalama 10 dakika sonra güzelce yıkanarak, cilde nemlendirici uygulanıyor.

Aknelerden Kurtulmak İçin

Akne oluşumunun önüne geçmek için Hintli kadınlar; 2 tatlı kaşığı kadar tutsuz lor ile yine 2 tatlı kaşığı kadar limon suyunu uygun bir kapta karıştırıyorlar ve arından kalın bir şekilde ciltlerine sürüyorlar. Yaklaşık 20 dakika kadar bekleyip, ılık su yardımıyla yıkıyorlar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git