Henna Gelinlik Modelleri 2016

Henna Gelinlik Modelleri 2016 

Tesettürlü gelin adaylarının ve açık giyinen bayanların hayal ettikleri gibi bir düğün geçirmeleri adına onlar için birbirinden ilginç ve sıra dışı tasarımlara imza atan Henna; gelinlik modasına damga vurmaya devam ediyor. 2016 yılına özel olarak oluşturduğu tasarımları piyasaya süren marka; önümüzdeki yıl da yine birçok açık ve kapalı kadının aradığı gelinlik modelini kolay bir şekilde bulmasına yardımcı olacak. Henna ile her kadın artık istediği gelinlik modeli ile ihtişamlı bir düğün geçirme fırsatı bulacak. Sıra dışı gelinliklerin tasarımcısı olan marka; uygun fiyatları sayesinde de herkesin istediği modeli ucuza satın almasına yardımcı oluyor. Ateş pahası gelinlik fiyatları bulunmayan bu markada; model çeşitliliği de oldukça fazla. Düz ve sade tasarımları ile şıklığı arayanlar için en uygun modelleri bünyesinde barındıran marka; aynı şekilde gösterişi seven hanımlar için de birçok farklı gelinlik modelini bünyesinde barındırmaktadır. 2016 yılı tasarımları ile ön plana çıkan marka; herkesin aradığı modeli uygun fiyata satın alması ve istediği gibi bir hava elde etmesi açısından bulunmaz bir fırsattır. Henna gelinlik modelleri 2016 tasarımları arasından yapacağınız seçimlerde; mevsime göre en uygun gelinliği bulma imkanına sahip olacaksınız. Bu sayede modern yaşama ayak uydurmak da kolaylaşmış olacaktır.

Henna Gelinlikleri 2016

Henna gelinlik modelleri 2016 koleksiyonlarında; dantelli, tüllü, sade, taşlı ve işlemeli gelinlikler daha fazla ilgi çekmektedir. Birçok kapalı ve açık gelin adayı; bu markadan seçtiği tasarım sayesinde, yapacağı düğünde herkesi etkilemekte ve adeta rüya gibi bir düğün geçirme imkanı ile karşı karşıya kalmaktadır. Hoş tasarımların ve prenses gelinliklerin en doğru adresi olan Henna; uygun bir gelin ayakkabısı, duvak, gelin başı, gelin saçı ve gelin çiçeği ile herkesin bir bütün olarak zarif gelin olmasına da yardımcı olmaktadır.

Henna Askılı Dantelli Gelinlik Modeli

Henna gelinlik modelleri 2016 koleksiyonlarında yer alan bütün gelinlikler; 2016 yılının modasına uygun olacak şekilde tasarlanarak piyasaya sürülmüştür. Tesettür gelinlik modelleri 2016 tasarımlarını da tesettüre uygun bir şekilde giyinen kadınlar için satışa sunan Henna; farklı tarzlara hitap etme özelliği gösteren bir markadır.

Aşağıda yer alan galeride; Henna gelinlik modelleri 2016 fotoğrafları yer almaktadır arkadaşlar bakabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git