Hasır Çanta Modelleri

Hasır Çanta Modelleri 

Kadınların yaz aylarında sıkça tercih ettikleri hasır çanta modelleri ile karşınızdayız. Yazın daha ferah ve rahat bir giyim tarzına sahip olmak isteyen kadınlar; aynı şekilde ayakkabılarının ve çantalarının da rahat olmasını isterler. Özellikle kola takılan ve ele alınan çantaların çok ağır olmaması ve kolayca taşınabilecek bir düzeyde olması kadınların yaz aylarında dikkat ettikleri konular arasındadır. Sıcak havalarda bir hayli bunalan kadınlar; oluşturacakları rahat kombinler ile biraz olan ferahlama fırsatı bulacaklardır. Hasır çantaların en büyük özelliği ise; yazın her türlü kombinde yer alabilen çantalar olmasıdır. Örneğin bir sahil kenarına giderken şort giydiğinizde de, özel bir gün için elbise giydiğinizde de hasır çantaları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hasır çantaların yaza en uygun çantalar olması ve oldukça şık görünmesi; kadınların rahat bir giyim tarzının yanı sıra, son derece modern görünmelerine olanak tanımaktadır. Farklı modelleri ve renk seçenekleri ile dikkat çeken hasır çantalar arasından kombininiz için en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Hasır Çanta Kombinleri

Yaz aylarında güzel ve rahat bir stil oluşturmak isteyen kızlar ve kadınlar, hasır çanta modelleri arasından yapacakları seçim ile güzel bir aksesuar parçası da edinmiş olacaklardır. Gerek ele alınan, gerek kola takılan bu çantalar; aynı zamanda bir sırt çantası olarak da kullanılmaktadır. Sırt çantası olarak satışa sunulan hasır çantalar sayesinde rahatlıkla bir pikniğe ya da bir deniz kenarına gidebilirsiniz. Plaja giderken de sırta takılan hasır çantaları temin edebilir ve içerisine havlu, güneş kremi gibi sahil kenarında ihtiyaç duyduğunuz eşyaları koyabilirsiniz.

Yeni Sezon Hasır Çanta Modelleri

Sıcak havalarda rahat bir stil oluştururken; kombininizde sırıtmayacak şekilde hasır çanta modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Aşağıdaki galeride 2016 hasır çanta modelleri yer almaktadır, bakabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git