Hangi Bayanlar Sarı Saçı Tercih Etmeli

Hangi Bayanlar Sarı Saçı Tercih Etmeli
8 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.184 kez okundu.

Hangi Bayanlar Sarı Saçı Tercih Etmeli 

Hiç şüphesiz, bayanların en fazla beğendiği ve elde etmek istediği saç rengi; sarı saç rengidir. Çünkü bayanların en çok ilgisini çeken saç rengi sarıdır. Maalesef her zaman işler yolunda gitmiyor ve istediğimiz şeyler olmayabiliyor, bayanların birilerinde veya televizyonlarda ünlülerde görüp beğendikleri saç renkleri ne yazık ki; kimi zaman her saça yakışmayan renk olduğu için vazgeçilmez ve bir o kadarda rüyalarımız olabiliyor kimi zaman. Bu yazımızda sarı saç rengi kimlere yakışır? Hangi ten renklerinde daha uyumlu olur bunlara birlikte göz atacağız.

Altın Sarısı Saç Modeli

Sarı saç rengi tonlarını kullanan bayanların birçoğu kesinlikle altın sarısı rengini de denemişlerdir ve memnun kalmışlardır. Fakat bu saç rengini tutturmak hiç kolay bir iş değildir. Öncelikle size tavsiyemiz; saçınızı sarı rengine evde boyamamaya gayret göstermenizdir, işinin ehli profesyonel kuaför veya bakım merkezlerine giderek, saçlarınızın renk tonunu seçip altın rengine boyatmanız akıllıca bir hareket olacaktır.

Sarı Saç kime Yakışır

Tavsiye edilen ten rengi, özellikle açık tene sahip kadınların altın sarısı saç rengini kullanmalarıdır çünkü koyu ten rengine sahip bayanlar altın saç rengini kullandıklarında sönük bir görünüm elde edilebiliyor takdir edersiniz ki; bu da hoş bir görünüm kazandırmıyor. Eğer açık tenliyseniz ve altın sarısı saç rengini uyguladı iseniz; kolay kolay vazgeçeceğiniz bir renk değildir, size kusursuz zarif bir güzellik katarken aynı zamanda çok havalı görünmenizde önemli bir rol oynamaktadır.

Sarı Saç Modeli

Renk tonlarından birkaçını içinde barındıran altın sarısı saç renginin renk tonları ise koyu altın sarısı saç tonu, karamel altın sarısı saç tonu ve altın platin rengi saç tonudur. Öncelikle hangi renk tonuna karar vermeniz gerektiğini kesinlikle kararlaştırmalısınız. Nitekim; saçınızın rengi siyah ise altın sarısı renklerinden bahsettiğim renk tonlarının herhangi birini elde etmeniz oldukça zor hatta kimi zaman imkansızdır. Böyle bir durumda korkmayın, saçlarınızın rengini işinde profesyonel bir kuaföre açtırmalısınız, sonrasında altın sarısı saç rengine sahip olmanız oldukça kolay olacaktır.

Ten Rengine Göre Sarı Saç Tercihi

Kusursuz güzelliğinizi zariflik ve elegan duruş ile tamamlamak isterseniz hiç kuşkusuz koleston 9,3 altın sarısı saç boyalarını denemenizi tavsiye etmekteyiz. Saçlarınıza ombre, balyaj veya röfle gibi saç modellerini de deneyebilirsiniz ve ayna karşısında geçtiğinizde mükkemmeliyetinizi, üzerinizdeki ferahlığı hissedebileceksiniz, altın sarısı saç rengi de böylelikle vazgeçilmeziniz olacaktır.

Hangi Bayanlar Sarı Saçı Tercih Etmelidir

Altın sarısı saç renklerini kullanmadan evvel bayanların kendilerine sormaları gereken sorular ve bu sorulardan bir tanesi bile istenilen cevap değilse altın sarısı saç rengi sizler için uyumlu olmaz ve iş korkutucu bir hal alabilir. Bu sorulardan ilki açık bir ten rengine mi sahipsiniz? Cevabınız evet ise; korkmayın! Siz altın sarısı saç renklerinin istediğiniz renk tonunu kullanabilirsiniz. Bir diğer soru ise; soluk tenli misiniz? Bu sorumuzun cevabı bir önceki sorunun cevabının aksine hayır olmalıdır çünkü canlı bir ten rengine sahip bayan saçlarını sarıya boyattığı zaman bile sarıdan sonra soluk görülebilir.

Ombre Sarı Saç Modeli

Nitekim canlı ten rengine sahip bayanlar bile çoğu zaman altın sarısı saç rengini kullanmaya cesaret edemezler, bu durumda soluk tenli kadınların kesinlikle altın sarısı saç rengini kullanmamalarını tavsiye ediyoruz. Gelelim son sorumuza, makyaj yapmayı seviyor musunuz? Ben makyaj yapmadan dışarı çıkamam, makyaj benim vazgeçilmezim diyorsanız eğer altın sarısı saç rengi hiç kuşkusuz sizin renginizdir. Ben makyaj yapmayı sevmiyorum doğal güzelliğim bana yeter! Diyorsanız az öncede belirttiğimiz gibi altın sarısı saç rengi soluk gösterir ve biraz makyaj ile bu soluk görüntünün kapanması gerekir, kesinlikle altın sarısı saç rengini kullanmamalısınız.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git