Hafta Sonu Kombini

Hafta Sonu Kombini

Bu haftaki kombinizde sizlere hafta sonu nasıl giyinmeniz gerektiği konusunda birtakım ipuçları vereceğiz. Vereceğimiz ipuçları doğrultusunda; kendiniz için en uygun konsepti oluşturabilir ve hafta sonu rahatlıkla gezmeye gidebilirsiniz. Siyah ve beyaz hakim olduğu, tek rengin kendisini gösterdiği ve soft konseptin ön plana çıktığı kombinlerin yanı sıra, spor tarzdan vazgeçemeyenler için de bir kombin önerisi sunacağız. İsterseniz hemen sizin için hazırladığımı hafta sonu kombin önerilerine geçelim.

 Hafta Sonu İçin Tek Renk Kombinleri

Tek Rengin Hakimiyeti

Eğer hafta sonu özel bir davete katılacaksanız ya da sevgilinizle buluşacaksanız; risk almamak adına tek renk elbiseleri ya da kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Özellikle siyah rengi bu konuda size bir hayli yardımcı olacaktır. Seçtiğiniz parçaların boyunuza göre olmasına özen göstermeniz ve boyunuzu kesmemesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Yüksek bel pantolonları ve yüksek topuklu ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

Siyah Beyaz Kombinleri Hafta Sonu İçin

Siyahla ve Beyazın Uyumu

Siyah ve beyaz renginin uyumunu birçok kadın artık net bir şekilde biliyor ve kabul ediyor. Hafta sonu kombininde de siyah ve beyazın uyumunu kullanabilirsiniz. Seçtiğiniz kıyafetlerde beyaz rengini daha baskın ya da siyah rengini daha baskın bir şekilde tercih edebilirsiniz. Burada seçim tamamen size kalıyor. Bu kombinin altına bir babet, bez ayakkabı ya da duruma göre hafif topuklu bir ayakkabı tercih edebilirsiniz. Elinize alacağınız portföy cüzdan ile de kombininizi tamamlamış olacaksınız.

Hafta Sonu İçin Soft Konsept

Soft Konsept

Hafta sonu kombininde farklı bir tarz oluşturmak isteyen bayanlar; özellikle İlkbahar ya da Yaz aylarında soft renklerin yer aldığı parçaları tercih edebililer. Beyaz, kahverengi ve açık mavi tonları; seçilen kıyafetlerde tercih edilmesi gereken renklerin başında gelecektir. Bu kombinde seçeceğiniz küpe, kolye, bileklik gibi aksesuarların önemi daha da fazla olacaktır.

Hafta Sonu Spor Kombini

Spor Konsept

Spordan asla vazgeçmem diyenler; hafta sonu kombininde yine spor bir tarz oluşturabilirler. O anki ruh halinize göre canlı renkleri spor konseptte tercih edebilirsiniz. Canlı renkleri özelikle Yaz aylarında kullanmanız; güzel bir stile sahip olduğunuz düşüncesini diğer insanlarda uyandıracaktır.

Hafta sonu için oluşturulan kombinlere ait birtakım görseller hazırladık, siz de bakarak, kendiniz için uygun olan kombinlerde karar kılabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git