Güneşin Kızları 36. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Güneşin Kızları 36. Bölüm Dizi Kıyafetleri 

Kanal D ekranlarında yayınlanan Güneşin Kızlar adlı dizinin kıyafetlerini sizinle paylaşmak istedik. Özellikle Selin ve Nazlı gibi 2 karakter genç kızlar için bir ikon oluşturmakta, Güneş, Rana, Sevilay ve İnci karakterleri de orta yaşlı bayanlar için stil açısından önemli bir örnek olmaktadır. Bu yüzden biz de Kanal D’nin sevilen dizisi Güneşin kızları 36. Bölüm dizi kıyafetleri ile karşınıza çıktık. 36. Bölümü ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Güneşin Kızları adlı dizide; giyilen kıyafet ve elbiseler de dikkat çekti.

Güneşin Kızları Nazlı 36. Bölüm Dizleri Yırtık Kot

Özellikle dizinin bu bölümünde paltolar ve montlar stilistler tarafından bolca seçilmiş durumda. Bu arada abiye kıyafetler de dizinin 36. Bölümünün bazı sahnelerinde dikkat çekiyor. Dizinin bu bölümünde; Güneş’in giydiği siyah uzun palto; birçok kişi tarafından da beğenildi. Haluk’un giydiği şık takım elbiseler de; karizmatik ve şık olmak isteyen erkekler tarafından büyük bir ilgi gördü. Rana karakterinin giydiği abiye elbise ve bluzlar da dizide en fazla dikkat çeken kıyafetler arasında yer aldı. Savaş’ın kendine has tarzı ile giydiği bot ve ceket kombini de hayran bıraktı. Nazlı’nın gömlek üzerine giydiği hırka ve altına giydiği kısa etekler bu bölümde dikkat çekerken; Selin ve Ali’nin giydiği kazaklar da yine izleyenleri büyülemeyi başardı. Kısacası Güneşin Kızları 36. Bölüm dizi kıyafetleri ile farklı tarzlardan kadınları ve erkekleri tatmin etmeyi başardı.

Güneşin Kızları Selin 36. Bölüm Zımbalı Deri Ceket

Aşağıdaki galeriden Güneşin Kızları adlı dizinin 36. Bölüm dizi kıyafetleri fotoğraflarını teker teker inceleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git