Gülizar Dizisi Farah Zeynep Abdullah Saç Modeli ve Rengi

Gülizar Dizisi Farah Zeynep Abdullah Saç Modeli ve Rengi

Türk sinemasının son dönemde parlayan yıldızlarından olan ve birçok büyük projede yer alan Farah Zeynep Abdullah; bu kez Gülizar adlı dizi ile Kanal D ekranlarında hayranlarının karşısına çıkıyor. Deli dolu biraz duygusal bir karakteri canlandıran Farah Zeynep Abdullah; rolündeki tarzı ve saç stili ile büyük bir beğeni toplamıştır. Gülizar dizisi Farah Zeynep Abdullah saç modeli ve rengi ile alakalı örneklere yazımızda ulaşacaksınız.

farah zeynep abdullah saç modeli ve rengi

Gülizar karakteri ile daha ilk bölümden itibaren, özellikle genç kızların sevgilisi haline gelmeyi başaran Farah Zaynep Abdullah; Gülizar saç modeli ve rengi ile birçok gence de idol olmaktadır. Gülizar saç stili ile olduğu kadar, tarzı ve karakteri ile de birçok kişiyi mest etmeyi başarmıştır. Dizideki rolü gereği, farklı saç stillerini kullanmaktadır. Bunlardan örnekleri galerimizde bulacaksınız.

Eğer siz de Gülizar dizisi Farah Zeynep Abdullah saç stili konusunda fikir edinmek ve ünlü oyuncunun saç stilinden örneklere bakmak istiyorsanız; yazımızın devamına göz atabilirsiniz arkadaşlar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git