Gözlüklerde İtalyan Damgası

Safilo Group Gözlükte Bir Numara 

Dünyada gözlük üretimi konusunda bir numara olan Safilo Group; bütün dünyaya İtalyan ustalığını sunuyor. İtalyan ustalığı ile lüks segment gözlükler üreten Safilo; üstün kalite anlayışından taviz vermiyor.

Tüm dünyaya lüks gözlük modelleri üretimi konusunda liderliğini kabul ettirmiş olan Safilo Group; İtalyan kalitesini konuşturarak sıra dışı tasarımları piyasaya sürmeye devam ediyor. Meraklıları için özel olarak gözlük üretimi yapan ve bunu da İtalyan ustalığı ile birleştiren Safilo; Türkiye’de de birçok kişinin takdirini toplamaya devam ediyor. Moda evlerinin üreticisi ve dağıtımcısı olarak bilinen dünya devi; özel koleksiyonlarını oluşturarak, Türkiye’de de varlığını kutluyor.

safilo-yeni-gozluk-tasarimi-2017

Birçok Markayı Çatısı Altında Bulunduruyor

Dünyanın lider lüks segmentli gözlük üreticisi olarak bilinen Safilo; birçok ünlü markayı bünyesinde barındırarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Dior, Dior Homme, Fendi, Celine, Givenchy, Jimmy Choo, Marc Jacobs, Hugo Boss, Max Mara, Tommy Hilfiger, Max&Co gibi birçok dünyaca ünlü markayı bünyesinde barındıran Safilo Group; gözlük modelleri konusunda da bir numara. Carrera, Polaroid, Smith, Oxydo gibi birçok ünlü gözlük markalarını çatısı altında bulunduran Safilo; Türk pazarına da direkt olarak giriş yapma kararı aldı ve İtalyan ustalığını konuşturarak, lüks segmentli gözlüklerin nasıl tasarlanacağını herkese açık bir şekilde gösterdi.

1878 yılında kurulmuş olan ve merkezi İtalya olan Safilo Group; İtalyan işi gözlük tasarımlarıyla kalitesini Türkiye’de de gösterecek. Birbirinden şık ve lüks gözlüklerin yer aldığı Safilo yeni gözlük modellerine galerimize gezerek ulaşabilir ve markanın İtalyan işi usta tasarımları konusunda bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git