Givenchy 2017 İlkbahar-Yaz Defilesinden Kareler

Givenchy 2017 İlkbahar-Yaz Defilesinden Kareler
8 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 558 kez okundu.

Givenchy 2017 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Dünyanın en görkemli ve en ihtişamlı moda haftalarının gerçekleştirildiği adreslerden birisi olan Paris; 2017 İlkbahar-Yaz dönemi için tasarladığı parçaları görücüye çıkaran Givenchy ile moda dünyasına bomba gibi oturdu. Nefeslerin tutulduğu moda haftasında birbirinden cesur ve şık tasarımlar dikkat çekti. Birçok ünlü markanın tasarımlarını sergilediği Paris’te; eşsiz tasarımlarıyla Givenchy damgasını vurdu.

Yeni sezon moda trendlerinin belli olduğu ve dünyanın önde gelen markalarının yeni sezon tasarımlarını görücüye çıkardığı Paris moda haftası yine bomba gibiydi. 2017 İlkbahar-Yaz sezonu için üretilen ürünlerin sergilendiği haftaya, cesur, şık ve özgün tasarımları ile Givenchy damga vurdu ve büyük bir iz bıraktı. İtalyan moda tasarımcısı Riccardo Tisci’nin yaratıcısı olduğu marka; serin bir Paris akşamında adeta izleyenleri büyüledi. Eski yıllardaki çizgisinden uzak bir görüntü çizmeyen marka; ürünlerinde ortaya koyduğu ince dokunuşlarıyla ön plana çıktı. İşte Enmodabox.com farkıyla Givenchy’nin 2017 İlkbahar-Yaz koleksiyonundan kareler sizlerle…

Karanlık Gözlük Modası

Paris’te görücüye çıkan Givenchy yeni sezon karanlık gözlük modelleri epey ilgi gördü. 

2017 İlkbahar-Yaz döneminde yeni bir gözlük akımı bizlerle olacak. Givenchy’nin ortaya koyduğu ve yeni sezonda büyük bir yankı uyandırması beklenen karanlık gözlük modelleri; Paris moda haftasında büyük bir ilgi gördü. Givenchy 2017 İlkbahar-Yaz kreasyonunda yer alan bu eşsiz tasarım, yeni sezon sokak stilinde birçok bayanın tercihi olacak gibi duruyor.

Topuklu Sandalet Modelleri

2016-2017 Sonbahar-Kış döneminde dikkat çeken Givenchy topuklu botları, bu kez topuklu sandalet tasarımı olarak markanın 2017 İlkbahar-Yaz kreasyonunda yer aldı. 

Stiletto formu ile dikkat çeken topuklu sandaletler; markanın yeni sezon koleksiyonunda en fazla dikkat çeken tasarımlar arasında yerini alıyor. Geçtiğimiz kış döneminde bu tür botları oldukça rağbet edilen Givenchy markasının yeni sezonda da topuklu sandalet modelleri büyük bir ilgi görecek. Arkası açık, bağcıkları renkli ve topuğu bulunan bu sandaletler; terlikleri de bize anımsatıyor.

Kırmızının Etkileyici Görünümü

Kırmızının en asil ve en romantik hali; Paris’te, Givenchy 2017 İlkbahar-Yaz defilesinde görücüye çıktı. 

Her zaman için kırmızı asil ve romantik duruşu ile biz kadınların ilgisi çekmeyi başarmıştır. Eşsiz tasarımları ve kırmızı renkleri ile Givenchy tarafından görücüye çıkarılan elbiseler; Paris moda haftasında büyük bir sükse uyandırdı. Güçlü ve kararlı hanımların tercihi olan kırmızı renkli elbiselerin en asil hali; İtalyan marka ile moda haftasında yerini aldı.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git