Gigi Hadid’in Spor Kombini

Amerikalı model ve oyuncu olan Gigi Hadid, Instagram üzerinde 22 milyondan fazla takipçiye sahip ve her geçen gün takipçi kitlesini arttırıyor. Model ve oyunculuğu adına formunu sürekli yüksek seviyede tutmak isteyen Gigi Hadid, fitness antrenmanlarına ara vermeden düzenli bir şekilde yapıyor. Peki Gig Hadid spor yaparken ne tarz kombinler oluşturuyor?

Bu yazımızda Gigi Hadid’in spor kombinini ele alacağız. Bakalım ne tarz parçalar kullanmış ve uyumu nasıl yakalamış.

Gigi Hadid’in Tayt ve Sporcu Sütyeni Kombini

Özellikle vücut hatlarına güvenen fit bayanların en sık tercih ettiği kombinlerden biri olduğunu söyleyelim. Sporcu sütyenini giyip çok rahat bir şekilde dolaşmak çok kolay bir durum değil. Gigi Hadid fit vücudu ile bunu çok iyi bir şekilde başarmış. Tayt ve sporcu sütyenini güzel bir bilek üstü spor ayakkabı ile kombinlemiş.

Gigi Hadid tayt ve sporcu sütyeninden oluşan kombini güneş gözlüğü ile daha havalı bir hale getirmiş. Ayrıca beline sardığı t-shirt ile kombine hareket kazandırmış.

Gigi Hadid, tayt ve sporcu sütyeninden oluşan kombini güneş gözlüğü ile daha havalı bir hale getirmiş. Ayrıca beline sardığı t-shirt ile kombine hareket kazandırmış.

Spor şapkalar da son zamanlarda ünlüler tarafından çok fazla tercih ediliyor. Sokak stilinde önemli bir yer edinen spor şapkalar, kombine çok güzel bir enerji katıyor.

Sizin için de güzel iki sporcu sütyeni ve düz gri bir tayt modeli seçtik. Bu parçalar ile çok güzel bir fitness kombini oluşturabilirsiniz. Seçmiş olduğumuz parçalara aşağıdaki galeriden oluşabilirsiniz. Ayrıca spora ilgi duyanlar ve doğru kıyafeti seçmek isteyenler “Favori Sporunuz İçin Doğru Spor Sütyeni Nasıl Seçilir?” yazımızı okuyabilirler.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git