Geniş Alına Sahip Bayanlar İçin Özel Saç Modelleri

Geniş Alına Sahip Bayanlar İçin Özel Saç Modelleri
24 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 2.229 kez okundu.

Geniş Alına Sahip Bayanlar İçin Özel Saç Modelleri

Geniş alına sahip bayanların tercih etmeleri gereken saç modelleri, alnın bir kısmını kapatacak ve yüz şeklinizi ovale yakın bir görüntüye sahip olacak saç modellerinden birisini seçmelilerdir. Sizlere en uygun saç modellerini hazırladık, umarım beğenirsiniz.

Geniş Alınlı Bayanlar İçin Kaküllü Saç Modeli

Geniş alınlı bayanlar için en kolay yöntemlerin başında ve çokça tercih edilen model kaküllü saç modelidir. Ancak bu demek değil ki tek seçeneğimiz kaküllü saç modelleri. Mesela Geniş alının bir kısmını kapatan bir tutam saç ile dalgalı saç modellerini tercih edebilirsiniz. Doğrusunu söylemek gerekirse geniş alınlı bayanlar istediği her saç modelini çok rahat kullanabilirler. Farklı saç modellerini deneyebilir ve kendilerine yakışan en mükemmel saç modelini yaratabilirler.

Geniş Alınlı Bayanlar İçin Bob Kesim Saç Modeli

Geniş alnı olan bayanların yanlarına bile uğramamaları gerektiği saç modellerinden biride; at kuyruğu saç modelleridir, devamında örgü saç modellerinden de kesinlikle uzak durmalısınız. Saçlarınız kısaysa korkmanıza gerek yok, bob kesim tarzını veya dağınık bob saç modellerini deneyin. Yüz şeklinizi oval şekle getirmeniz için deneyebileceğiniz saç modelleri arasında katlı saç kesimleri ve dalgalı saç modelleri de çokça tercih edilmektedir.

Geniş Alınlı Bayanlara Özel Kaküllü Saç modeli

Dağınık kaküllerle yapılmış geniş topuz saç modellerini de; açık alnınızı gizlemek için tercih edebilir bu toplu saç modellerini de kullanabilirsiniz elbette.

Geniş Alınlı Bayanlar İçin Dağınık Saç Modeli

Genelde ünlülerin de tercihleri arasında olduğu saç modelleri dalgalı ve kaküllü saç modelleridir. Geniş alınlı bayanların neredeyse tamamı bu modelleri memnuniyetle kullanmaktadırlar.

Geniş Alınlı Bayanlar İçin Katlı Kesim Saç Modeli

Geniş alına sahip bayanların tercihleri arasında olan bir diğer saç modeli ise; kuşkusuz katlı kesim saç modelleri. Dalgalı ve kaküllü saç modellerine nazaran daha kolay ve pratik bir tasarım olduğunu söylememizde fayda var.

Önerimiz ise geniş alınlı bayanların kalkmış ve köşeli kaş modelleri yerine sizin daha iyi bir görünüm elde etmenize yardımcı olması açısından düz şekillerdeki kaş modelini seçmenizdir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git