Genç Kızların Hayali, Birbirinden Güzel Evlilik Yüzükleri!

Evliliğe yaklaşan genç bayanlar! Biliyoruz bu tarz konular sizi fazlasıyla heyecanlandırıyor. Bu heyecanınızı bizle birlikte yaşamaya ne dersiniz?

Yüzük seçimi yaparken erkekler de çok zorlanıyor. En güzel yüzüğü seçmek için biraz yardım iyi olabilir. Tabi ki siz bayanlar da, beğendiğiniz modellerin örneklerini, erkek arkadaşlarınıza bildirirseniz sürpriz yaşamamış olursunuz. 🙂

Şimdi gelin birlikte yüzük modellerini inceleyelim.

Ön planda hangi yüzükler var derseniz, tabi ki de taşlı yüzükler bulunuyor. Pırlanta yüzükler klasikler arasında yerini korurken farklı taşlardan oluşan özel tasarım yüzükler de rağbet görüyor.

Uygun Fiyatlı Evlilik Yüzükleri

Maddi açıdan uygun bir yüzük almak istiyorsanız özel tasarımları bir kenara bırakarak klasik tek taş yüzüklere yönelmeniz gerekir. Özel tasarım ve işçiliği fazla olan yüzüklerin fiyatları bir hayli yüksek oluyor.

Alison Moore tarafından dizayn edilen tek taş yüzüğün fiyatı 2100 tl seviyesindedir.

En Güzel Evlilik Yüzükleri ve Fiyatları

Birbirinden farklı tasarımlara sahip yüzüklerin fiyatı 2000 tl seviyesinden başlıyor; 40.000 tl’nin üzerine çıkıyor. Bütçenize ve zevkinize göre her firma tasarlamış olduğu yüzükler ile müşterilerin hepsine hitap etmeye çalışıyor.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git