Genç Kız Abiye Modelleri 2017

2017 Genç Kız Abiye Trendleri 

Sadece kadınlar değil; yaşları 18 ila 30 arasında olan genç kızlar da özel günler için abiyeleri tercih ediyor. Abiyeler; şık ve zarif görünmek için her bayanın ilk olarak başvurduğu giyim parçası olarak dikkat çekiyor. Sizler için enmodabox.com olarak genç kızlara uygun olan abiyeleri araştırdık ve galerimizde yer verdik. Aşağıda yer alan galeriye bakarak, 2017 yılının trend genç kız abiyeleri hakkında bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Genç kızların düğün, nişan, kına gecesi, parti, mezuniyet balosu, nikah gibi özel gün ve gecelerde tercih edecekleri abiyelerin; kadınsı bir görünümde olmaması gerekiyor. Daha yaşa uygun olan cıvıl cıvıl abiyeler tercih edilmeli. Zira 2017 genç kız abiye trendlerine baktığımız zaman da; daha çok canlı ve hareketli parçaların genç kızlara uygun olduğunu görmekteyiz. Özellikle vücut güzelliğine güvenen ve cesur bir giyim tarzına sahip olan genç kızlar; kısa ve mini boylardaki abiyeleri kullanabilirler. Bunun yanı sıra dekolteli abiyeler de yine onlar için en uygun abiye tercihleri arasında yer alacaktır. Straplez modeller ile taş işlemeli tasarımları da yine her genç bayan rahatlıkla kullanabilir. Ancak bu noktada mevsime göre hareket etmek de gerekli.

Mini Abiyeler

Yaşınız ilerlemeye başladıkça, çeşitli nedenlerden dolayı mini abiyeleri giyemeyecek duruma geleceksiniz. Bu yüzden yaşınız henüz daha gençken, mini abiyelerle aranızı sıkı tutmaya devam edin. Tabi bu tür abiyeler sizin giyim tarzınıza hitap ediyorsa ve bacaklarınız da bu abiyeleri giymeye elverişli ise kullanın. Aksi halde bu tür abiyelerden uzak durmanızda fayda var.

Straplez Modeller

2017 genç kız abiyelerinde en fazla dikkat çeken tasarımların başında; straplez model abiyeler geliyor. Straplez, yani askısız tasarımı ile dikkat çeken abiyeler; genç kızlar için en uygun tasarımlardan olmaktadır. Farklı renkleri ile mevsime göre en uygun straplez abiyeyi tercih ederek, siz de oldukça modern bir duruş sergileyebilirsiniz.

Dekolte Detayı

Aşırıya kaçmamak kaydıyla; sırt ve göğüs dekolteli abiyelerin giyilebileceği en güzel yaşlar da yine 18-30 arasıdır. Bu yaşlarda vücut daha sıkı ve diri olduğundan; sırt ya da göğüs dekolteli abiyeleri muhteşem bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Tesettüre Uygun Tasarımlar

Eğer kapalı bir giyim tarzına sahipseniz; taşlı ve işlemeli abiyeler sizin için bu yaşlarda en uygun tasarımlardan olacaktır. Aynı zamanda renkli ve hareketli modelleri tercih etmekten de kaçınmayın. Tabi ortamına göre hareket etmenizde de fayda olacaktır.

Taşlı Abiye Modelleri

Taş detayı ile kısa sürede dikkat çekmenize olanak tanıyan taşlı abiyeler; genç kız abiye modelleri içerisinde en fazla tercih edilen modellerden oluyor. Genelde göğüs kısmında yer alan taş detaylarıyla ön plana çıkan straplez ve kısa abiyeler; gençlerin daha güzel görünmelerine olanak tanıyor. Bu abiyeler de yine 2017’nin genç kız abiye trendleri arasında yer alıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git