Gelinlik Duvak Modelleri 2016

Evlenmek,  yuva kurmak sizinde hakkınız. Evlenme hazırlıklarına başladınız. Ciddi görüştüğünüz biri çeyiz ev her şey tamam; artık geldik düğün hazırlıklarına. Düğün salonu hazır ve tek hazır olmayan sizsiniz. Gelinlik seçtiniz ama gelinlikte en önemli unsur küçük sandığınız detaylardır. Her gelinlik detaylara önem verilmediği sürece eksiktir. Gelinlikte, duvağınız en çok görünen, en anlamlı ve en dikkat çeken aksesuar olarak başrolü hak ediyor. Peki, gelinliğinizi vücut şeklinize göre seçtiniz, duvağınızı da yüz şekline göre seçmeniz gerektiğini biliyor musunuz? İşte bu konuda ben devreye giriyorum ve size yardımcı olmak üzere gelinlik duvak modelleri bilgilerimi aktarıyorum.

Şapkalı Gelinlik Duvak Modelleri

Gelinlik duvakları modelleri çeşit olarak çoktur. Bunlar seçtiğiniz gelinliğe, yüz hattınıza göre değişiklik gösterir. Şimdi size duvak seçerken nelere dikkat etmelisiniz bu konuda bilgi vermek istiyorum. Gelinlik duvak modelleri gelinliğe göre farklılık gösterir. Nasıl mı? Tesettürlü gelinlik ve açık gelinlik vardır. Açık gelinlik seçerseniz, gelinlik aldığınız yerde kısa ve uzun duvak modellerini mutlaka denemelisiniz. Genelde gelin adayları kısa duvak tercih etmektedir. Çünkü uzun duvaklar düğün esnasında sizi zora sokabilir ve düzeltmek zorunda kalabilirsiniz. Diğer dikkat etmeniz gereken hususta, saçınızı düğün için vereceğiniz şekle göre duvağınızı seçmelisiniz. Eğer düğünde gösterişli bir saç yaptıracaksanız, duvağınız sade olmalıdır. Çünkü duvağınızda gösterişli olursa saç modelinizi gölgede bırakacaktır. Eğer saçınıza sade bir şekil verecekseniz, buna bağlı duvağınızın gösterişli olmasına özen gösteriniz.

Ünlü Duvak Modelleri 2016

Tesettürlü gelinlikler de en çok tercih edilen dantelli olmasıdır. Geçtiğiniz gelinliğin danteline göre duvağınızın danteli aynı olmalıdır. Aksi takdirde çok uyumsuz bir görünümü olacaktır. Gelinlik duvak modelleri uzun duvaklı, kısa duvaklı, işlemeli duvak, sade duvak ve dantelli duvak diye türleri vardır Vücudunuza uygun gelinlik, gelinliğinize uygun da duvak seçmelisiniz. Bunlara dikkat ettiğiniz takdirde düğünde herkesi kendinize hayran bırakır ve hiç kimse gözünü sizden alamaz.

Aşağıdaki galeride en şık ve en modern gelinlik duvak modelleri 2016 galerisi yer almaktadır.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git