Gelinler İçin Spor Ayakkabılar

Gelinler İçin Spor Ayakkabılar 

Artık günümüzde gelinler topuklu ayakkabı çilesinden kurtuluyorlar. Özellikle boy konusunda sıkıntınız yok ise; spor ayakkabı modellerini tercih edebilir ve aradığınız duruşu bu şekilde bulabilirsiniz. Boyunuz 1.70’in üzerinde ise mutlaka spor ayakkabılara yönelin ve düğün boyunca ağrınızın ağrı çekmesi derdinden kurtulun. İstediğiniz gibi oyun havalarını da rahatça oynayabileceksiniz. Birçok gelin adayı; acı çekeceğini bile bile topuklu ayakkabıyı giyer ve düğün başladıktan 10 dakika kadar sonra acı çekmeye başlar. Bir nevi pişman olur topuklu giydiği için, ancak son pişmanlık neye yarar. Eğer siz de gelin adayları gibi düğününüzde oynarken ve ayakta dururken acı çekmek istemiyorsanız; spor ayakkabı modelleri içerisinde tercih edebilirsiniz. 2016 Gelin ayakkabısı modelleri arasında yer alan spor ayakkabılar sayesinde son derece rahat bir şekilde düğününüzü geçireceksiniz. Üstelik bu senenin modası olan bu ayakkabılar sayesinde modern bir görünüme de kavuşmuş olacaksınız.

Dantelli Spor Gelin Ayakkabı Modeli

Dantelli Spor Ayakkabıları Tercih Edebilirsiniz

Eğer düğünüzde düz bir spor ayakkabı istemiyorsanız ve gelinliğiniz ile ayakkabının uyum içerisinde olmasını istiyorsanız; dantelli spor ayakkabılara yönelebilirsiniz. Spor ayakkabınızı biraz taş, biraz kurdele ile kendi imkanlarınızda da gelinliğe uygun olacak bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Bu tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmıştır.

2016 Babet Gelin Ayakkabı Modelleri

Babetler Her Alanda

Özellikle İlkbahar ve Yaz aylarında birçok kadının ayağının rahat etmesi için tercih ettiği babetler; gelin ayakkabı modelleri alanında da karşımıza çıkıyor. Babetler sayesinde düğününüzde hem rahat edecek, hem de istediğiniz gibi oyunlar oynayabileceksiniz. Babetinizi biraz süsleyerek, gelinlik ile uyum içerisinde olmasını da sağlamanız mümkün.

Birbirinden şık gelin spor ayakkabı modelleri ile düğününüzde fark yaratacak ve oldukça rahat edeceksiniz.

Aşağıdaki galeride sizin için derlemiş olduğumuz yeni sezon gelin spor ayakkabı modelleri yer almaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git