Gelin Başı Modelleri

Gelin Başı Modelleri 

Her zaman farklı ve özel tarzları yakalamak isteriz. Özellikle düğün günleri bayanlar için en özel ve en farklı anlardır. Bu neden ile iğneden ipliğe her şeyin kusursuz olması hayal edilir. Etkin ve kesin bir biçimde her şey defalarca kontrol edilir. Peki, saçınız için ne düşünüyorsunuz? Farklı ya da klasik gelin başı modelleri arasından hangisini seçmeyi planlamaktasınız. Etkin sonucu alabileceğiniz model için öngörüleriniz ve provalarınız var mı?

Yüze Göre Gelin Başı Modelleri

Bu özel gününüzde sizler de inanılmaz ve harika görünmek isterseniz kesinlikle bazı konulara dikkat etmeniz gerekiyor. Öncelikle yüzünüze en uygun saç modellerinden seçmelisiniz. Dağınık ya da topuz olması ise gelinlik modeli ile ilgili bir durum. Bu neden ile gelin başı modelleri detaylı şekilde incelenmeli ve ideal bir şekilde uygun olan seçilmelidir. Etkili ve inanılmaz sonuçları alabilmek adına, önceden seçilen modeller kuaförde prova edilmelidir. Ancak bu şekilde olası olumsuz sonuçlara karşı önceden önlem alınabilir. Birçok bayanın sırf bu yüzden düğünde istediği görünüme sahip olmadığı ve kötü bir görünüm ile düğünde yer aldığı da bir gerçektir. Sizin bu hataya düşmemenizi tavsiye ederiz.

Gelin Başı 2016

Farklı modeller, özellikle de topuzlar gelinlerin vazgeçemediği modeller arasında gelir. Bu etkin ve ideal modellerde topuzun yapım şekli, yüz hatlarına oturtulması ve ön yüze uygun olan saç şekli önemlidir. Farklı gelin başı modelleri arasında en fazla tutulan model tepeye yapılan katı topuz olsa da günümüzde salık ve iti dalgalı modellerde kullanılabiliyor. Yüz hatlarınıza göre bazen enseden topuz, bazen de yandan topuz yapılabilir. Bu tamamen sizin ve kuaförünüzün kararlaştıracağı bir modeldir. Etkin bir saç modeli için yüzünün yapısının önemli olduğunu asla unutmamalısınız. Bu arada yüze göre gelin saçı modelleri arasından seçim yaparak da, gelin başınızı oluşturabilirsiniz.

Aşağıdaki galeride gelin başı modelleri yer almaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git