Gelecek Sezonun İddialı Gelinlik Modelleri

Gelecek Sezonun İddialı Gelinlik Modelleri

Her kadının hayalini süsleyen o muhteşem eşsiz beyaz elbise her sezon şekil değiştiriyor. Gelecek sezona dair en iddialı modeller hakkında birkaç tüyo almaya hazır olun. Örneğin geçtiğimiz sezonun balo elbisesi modelleri son derece modayken gelecek sezon balık modellerin yeniden trend olacağının ipuçlarını veriyor. Birkaç sezon önce de moda olmasına rağmen gelin adayları bu modeli o kadar beğendi ki, gelinlik modelleri tasarımcıları yüzlerini yeniden aynı modele döndü. Tabi ki güncellenmiş en iddialı halleri ile.

iddialı gelinlik modeli

Balık modeli gelinliklerde özellikle etek kısmına gelene kadar pırıltılar ve üst kısımda Fransız dantelleri yeni trend olacak. Göğüs dekoltesi seven hanımlar için kalp yaka ama dantel minik askıları olan gelinlik modelleri yanı sıra; sırtta anahtar deliği olarak ifade edilen dekolteler de, gelin adaylarının aklını karıştırmak için hazırlanıyor. Aynı tür dekolteyi hem sırttan hem de boynunuzun hemen altından verebileceğiniz gibi aşırıya kaçmadan da iddialı olunabileceğini gösterebilirsiniz.

Gelecek sezonun gelinlik modelleri iddiasını konuşturacak olan modellerinden biri de truvakar dantel kollar olacak. Kollarından memnun olmayan hanımların ya da tam tesrie ince kollarına güvenenlerin tercihi bu yönde olabilir. Çünkü ışıltılı dantellerden oluşan bu kol modelleri sizde asil bir hava yaratacaktır. Hatta gelinliğinizin tek numarası kollarında olacaksa ve göğüs kısmınız yalın olarak kalacaksa o zaman etkileyici bir saç aksesuarı kullanabilirsiniz. Belki ışıltılı bir bant ya da parlak bir taç olabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git