Gamsız Hayat Dilara Öztunç (Nurcan) Saç Modeli ve Saç Rengi

Show TV ekranlarında yayınlanacak olan yeni sezon dizilerinden Gamsız Hayat; geniş oyuncu kadrosu ile dikkatleri çekiyor. Dizide tarzı ve saç stili ile dikkatleri çekmeyi başaran birçok ünlü isim yer alıyor. Bunlardan bir tanesi de; genç ve güzel oyuncu Dilara Öztunç. Gamsız Hayat Dilara Öztunç saç stili ile adından sıkça söz ettireceğe benziyor. Gür, düz ve uzun saçları ile izleyicilerin karşısına çıkacak olan Dilara Öztunç; dizide Nurcan adlı bir karakteri canlandıracak. Show TV’nin çok şey beklediği yeni sezon dizileri arasında yer alan Gamsız Hayat; genç ve güzel oyuncu Dilara Öztunç ile daha da önem kazanacak.

Gamsız Hayat Dilara Öztunç(Nurcan) Saç Modeli ve Saç Rengi

Pazartesi günleri saat 20.00’da yayınlanacak olana dizide; Gamsız Hayat Nurcan saç modeli ile ön plana çıkacak gibi görünüyor. Zira kızıl ve uzun saçları ile adeta esip gürlemesi beklenen güzel oyuncu; dizideki karakteri ile de birçok kişi tarafından büyük bir beğeni toplayacak. Eğer dizi beklendiği gibi büyük ilgi görür ve reyting rekorları kırarsa; güzel oyuncu Dilara Öztunç’un da bunda etkisi bir hayli fazla olacak.

Gamsız Hayat Dilara Öztunç(Nurcan) Saç Modeli ve Saç Rengi 6

Özellikle dizinin fragmanlarının yayınlanmaya başlaması ile birlikte; birçok kişinin Gamsız Hayat Dilara Öztunç saç rengi şeklinde arama yaptıklarını gözlemledik. Kızıl tondaki uzun saçları ile dikkatleri çeken güzel oyuncu; özellikle genç kızların saçlarına yaptırabilecekleri bu modeli en güzel şekilde taşıyor. Normalde güzel oyuncunun saç renginin sarı olduğunun altını da çizelim. Zira dizinin ilerleyen bölümlerinde de güzel oyuncuyu farklı saç modelleri ile karşımızda bulabiliriz.

Gamsız Hayat Dilara Öztunç(Nurcan) Saç Modeli ve Saç Rengi 2

Sizin için Gamsız Hayat Dilara Öztunç(Nurcan) saç rengi ve saç modeli galerisi hazırladık.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git