Fendi’nin En Eğlenceli ve En Hit Çantaları

Fendi’nin En Eğlenceli ve En Hit Çantaları
30 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 640 kez okundu.

Fendi’nin En Fazla Tercih Edilen Sempatik Çanta Modelleri

İtalya’nın Roma kentinde 1923 yılında kurulmuş olan ve o günden bu güne kadar başarılı bir şekilde hizmet veren dünyanın ileri gelen markaları arasında yer alan Fendi; yeni sezona da oldukça iddialı bir giriş yapıyor. Sokak modasına yön veren ve Karl Lagerfeld’in ortaya koyduğu başarılı çalışmalar neticesinde birbirinden eğlenceli çanta tasarımlarına imza atmayı başaran Fendi; yeni sezonda da oldukça şık ve başarılı kombinler oluşturmamıza yardımcı olacak.

Kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu başarılı ve kaliteli tasarımları ile bizlerin ilgisini çekmeyi başaran Fendi; çanta modelleri konusunda da oldukça başarılı. Birbirinden eğlenceli çantaları ile bizlere hizmet veren ve şık kombinler oluşturmamıza yardımcı olan marka; bayan çanta modelleri üretiminde dünyanın ileri gelen markalar arasında da yerini alıyor. Kuyruklu, orta boy, sırt çantası, büyük boy çantalar, kadife tasarımlı parçalar; Fendi’nin en eğlenceli çanta modellerinden oluyor. Şimdi isterseniz markanın en başarılı ve en eğlenceli çantalarına göz atalım.

The Fendi Peekaboo Monster Bags

Fendi-peekaboo-Tarzı Canavar Çantaları

Fendi’nin Peekaboo olarak adlandırılan canavar temalı kol çantası… 

İlk olarak 2009 yılında görücüye çıkan Peekaboo tarzı çantalar; o yıllarda daha sade bir tasarıma sahipti. Ancak daha sonra popülerliğini arttırdı ve Fendi ile birlikte daha farklı versiyonlara girdi. Son yıllarda sadelikten uzak ve daha eğlenceli bir şekilde karşımıza çıakn Peekaboo çantalar; adeta yeni bir dönemi de başlattı.

The Fendi Monster Backpacks

Fendi canavar Sırt Çantası Modelleri

Fendi’nin canavar temalı, eğlenceli sırt çantası modeli… 

Fendi bayan çantaları arasında yer alan Monster Backpacks; sırt çantası olarak karşımıza çıkıyor. Fendi’nin yarattığı canavar konseptinin işlendiği bu sırt çantaları; eğlenceli ve sempatik kombinler hazırlamak isteyen bayanlar için birebir. Çatık kaşları ve kürkten yapılma saçları ile sırt çantalarına işlenmiş olan bu canavar konsepti ile sırt çantaları farklı bir boyut kazanmış durumda.

Fendi Karlito Tote Bags

fendi-karlito-Tarzı Çantalar

Fendi’nin; herkes tarafından bilinen Karlito(Karl Lagerfeld’i simgeler) tarzı eğlenceli çanta tasarımları… 

Fendi’nin dünyaca ünlü tasarımcısı Karl Lagerfeld’i simgeleyen Karlito; bayan çantalarında eğlenceli bir tasarımla karşımıza çıkıyor. Markanın en iddialı ve en eğlenceli tasarımları arasında yer alan Karlito tarzı çantalar; daha çok genç kızların tercih ettiği bir model olarak dikkat çekiyor. Çantanın üzerinde yer alan püskül detayı ise; en fazla dikkat çeken nokta oluyor.

Fendi Micro Belt Bags

fendi-Ufak Boy Bel Çantaları

Bel çantası tercih edenler için, Fendi’nin ufak boy, minik canavar temalı çanta tasarımı… 

Eğer ufak boy çantaları en eğlenceli şekilde karşınızda bulmak istiyorsanız; 1980’lı yıllarda da trend olan bel çantalarını tercih edebilirsiniz. Fendi tarafından yeniden hayata geçirilen ve eğlenceli bir konseptle işlenen bu çantalar; minik canavar temalarıyla oldukça dikkat çekiyor ve sokak stili için oluşturulacak kombinlere en yatkın çantalar olarak ön plana çıkıyor.

Fendi Fur Bags

fendi-Kürklü Çanta Modeli

Kürklü tasarımı ile dikkat çeken, Fendi’nin eğlenceli çanta tasarımı… 

Ana teması renkli kürkler olan bu çantalar; moda dünyasına da sansasyonel bir giriş yapmayı başardı. Moda haftalarında sergilenen kombinlerde de sıkça görülen ve adeta moda haftalarının starı haline dönüşen bu çantalar; kürklü çanta modelleri olarak da biliniyor. En eğlenceli ve en sevimli çanta tasarımları arasında da yerini alıyor.

Fendi Guitar Starps Bags

Fendi Gitar Tasarımlı Çanta Modeli

Fendi’nin gitar konseptli, kalın askılarıyla tasarlanmış olan eğlenceli çantaları… 

Fendi’nin en eğlenceli ve en sempatik çantalarında son olarak gitar askılarından ilham alınarak dizayn edilmiş olan çantalara geliyoruz. Kalın askıları ile dikkat çeken ve yeni sezonun en hit çantaları arasında yer alacak olan gitar tasarımlı Fendi çantaları; nakış, deri, payet ve taş kullanımıyla da daha farklı bir boyut kazanıyor. Podyumlarda karşımıza çıkan bu çantalar; ünlülerin stilinde de sıkça gördüğümüz çanta tasarımları arasında yer alıyor.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git