Farklılık Arıyorsanız; Blake Lively’den İlham Alın

Farklılık Arıyorsanız; Blake Lively’den İlham Alın
29 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 553 kez okundu.

Blake Lively Stiliyle Tarzınızı Ortaya Koyun

Eğer kendinize yeni bir tarz oluşturmak istiyorsanız; kesinlikle Blake Lively’in stiline bakmadan geçmeyin bayanlar. Kıyafetlerinizi nasıl kombin edeceğiniz konusunda ve oluşturmak istediğiniz yeni stil hakkında bir fikir sahibi değilseniz; Blake Lively stilini inceleyin. Zira onun stili hem kombin yaparken sizi zorlamayacak, hem de aradığınız farklılığı elde etmenize yardımcı olacak.

blake-lively-sonbahar-kombini

Sonbaharda onun gibi bir tayt palto ve çizme giyerek şık olabilirsiniz. 

Kendine özgü bir tarza sahip olan ve bu yönüyle diğer ünlülerden kolayca sıyrılan Blake Lively; hem sokak stilinde, hem de özel gecelerde oluşturdukları farklı kombinler sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Başarılı kombin oluşturma konusunda en gözde ünlüler arasında yerini alan Blake Lively; genelde sade bir stil tercih ediyor. Doğallığın en güzel tercih olduğunu savunan ve doğallığı gölgelemeyecek parçaların kombinde yer alması gerektiğine vurgu yapan dünyaca ünlü oyuncu; makyajında da sadeliğe önem veriyor. Bir bluz, bir etekle, bir kazak bir etekle, bir şort bir gömlek ya da bluzla, bir pantolon ve bir paltoyla nasıl sade ve şık olunacağını herkese açık bir şekilde gösteren dünyaca ünlü yıldız; şık olmanın yolunun sadelikten ve doğallıktan yana olduğunu açıkça ortaya koyuyor. Eğer siz de farklı kombinler oluşturmak istiyorsanız, ancak bunun için harcamaya fazla zamanınız yoksa; mutlaka onun stilini inceleyin ve kendinize örnek alın. Hem sade kombini, hem de sade makyajı ile 5-10 dakika içerisinde bayanlara hazır olma fırsatı veren Blake Lively stili sayesinde önemli randevularınıza da geç kalmayacaksınız.

Sade ve Şık 

blake-lively-sokak-stili

Sade bir şıklık arıyorsanız; siz de dünyaca ünlü şarkıcı Blake Lively’nin sokak stilini örnek alabilirsiniz. 

Genelde şıklık abartı parçaların bir araya getirilmesi ve abartı bir makyajla ölçülüyor günümüzde. Ancak insanın tarzına göre giyinmesi ve makyajını, saçını da yine ona göre belirlemesi gerekiyor. Sade bir şıklık aslında abartıdan uzak olduğu için insanların gözüne daha hoş geliyor. Öbür türlü şıklık biraz kandırmaca oluyor. Parıltı ve ışıltı ile karşınızdakini büyülemek yerine, doğal halinizle karşınızdaki kişiyi etkilemeniz çok daha önemli. İşte Blake Lively de tam olarak bunu yapıyor ve stil konusunda herkese güzel bir ders veriyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git