Fahriye Evcen Koton’un Yeni Yüzü Oldu

Fahriye Evcen Koton’un Yeni Yüzü Oldu
7 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 1.049 kez okundu.

Fahriye Evcen Koton’un Yeni Yüzü Oldu 

Yeni sezona bomba bir işbirliği ile Koton, sinema ve dizi alanında ortaya koyduğu başarılı oyunculuk performansı ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Fahriye Evcen ile anlaşmaya vardı. Güzelliği ve çekiciliği ile birçok kişinin hayran olduğu başarılı oyuncu; Koton’un yeni yüzü oldu. 2016 2017 Sonbahar Kış ve 2017 İlkbahar Yaz koleksiyonları için Kotonla anlaşan ve kamera karşısına geçmeye hazırlanan Fahriye Evcen’in, oynayacağı reklam filmlerinde de ses getirmesi bekleniyor. Ekranlarda dizi ve filmlerle yer almayı başaran ve herkesin beğendiği bir ünlü olan Fahriye Evcen; bu kez Koton için reklam film serileriyle izleyici karşısına çıkacak.

Fahriye Evcen ile yaptıkları işbirliğinden duydukları memnuniyeti dile getiren Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz; bu zamana kadar birçok ünlü isimle çalıştık ve marka olarak hep vizyonumuza uygun bir şekilde yenilikçi yapımızla hareket ettik dedi. Fahriye Evcen ile birlikte yeni sezona bomba gibi bir giriş yapacaklarını ifade eden Gülden Yılmaz; bu işbirliğinin son derece başarılı geçeceğiniz inandıklarını da sözlerine ekledi. Moda haberleri bölümümüzde sizlere duyurduğumuz Fahriye Evcen&Koton işbirliğinin sonuçlarını biz de Enmodabox.com olarak merakla bekliyoruz.

Koton Fahriye Evcen İşbirliği

Fahriye Evcen’den Konuyla İlgili Açıklama

Güzel ve başarılı oyuncu Fahriye Evcen; Koton ile yaptıkları işbirliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Dinamik ve disiplinli bir çalışma ilkesine sahip olan Koton ekibi ile güzel bir uyum yakaladıklarını ifade eden Fahriye Evcen; bu işbirliğinin kendisi için de önemine vurgu yaptı. Zira benim için bu işbirliği moda alanında ilk çalışma olacak dedi. Bundan duyduğu heyecanı da belirtti.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git