Eylül Ayına Şıklıklarıyla Damga Vuran 10 Kadın

Eylül Ayının En Şık 10 Kadını 

Eylül ayı içerisinde verilen davetlere katılan ve çeşitli organizasyonlarda yer alan dünyanın ünlü kadınlarını sizler için araştırdık ve en şık 10 kadını belirledik. Bakalım geçtiğimiz Eylül ayında katıldığı davetlere, stilleri ile damga vuran 10 ünlü isim kimmiş…

Davetler, organizasyonlar, ödül törenleri derken bir ay daha geldi geçti. Eylül ayında katıldığı davette göz alıcı şıklık yansıtan dünyanın en gözde isimlerini sizler için araştırdık. Şıklıklarıyla baş döndüren ve bir an olsun ilginin üzerlerinden eksik olmadığı Eylül ayının en şık kadınları; Enmodabox.com farkıyla karşınıza çıkıyor. Oluşturdukları stil ile katıldıkları davetlere damga vuran ve giydikleri kıyafetlerle oldukça şık görünen dünyaca ünlü 10 isim arasında birbirinden güzel isimler yer alıyor.

kristen-bell-zuhair-murad

2016’nın Eylül ayında; televizyon dünyasının en büyük ödül töreni olarak kabul edilen Emmy Ödül töreni gerçekleştirildi. Bu yıl 68.’si gerçekleştirilen bu törene; kırmızı halıdaki ünlü isimlerin görüntüleri damga vurdu. Kırmızı halı adeta ışıl ışıl olurken; geceye Zuhair Murad’ın derin dekolteli elbisesi ile katılan Kristen Bell bütün dikkatleri üzerine çekti. Aynı geceye katılan Kirsten Dunst da iddialı tarzı ile ön plana çıktı. Kristen Bell ve Kirsten Dunst ikilisi; Eylül ayının en şık kadınları arasında yer almayı da başardı.

amy-adams-tom-ford

Tek omuzlu payetli bir elbise ile adeta parıl parıl parıldayan Amy Adams da yine Eylül ayının en şık kadınları listemizde yerini alıyor. Kendine has tarzı ve kıyafetine de yakışan saç stili ile doğallığı elden bırakmayan güzel ve başarılı oyuncu; şık olmak nasıl olurmuş, adeta bunun dersini kadınlara verdi.

natalie-portman-valentino

Venedik Film Festivali’ne katılan ve burada hayranlarıyla hamile olduğu haberini paylaşarak onlara bir de müjde veren dünyaca ünlü oyuncu Natalie Portman; saf güzelliği ve doğal elbisesi ile Eylül ayının en şık kadınları listemizde kendisine yer buldu.

Kristen Bell, Kirsten Dunst, Amy Adams ve Natalie Portman gibi isimlerin yanı sıra; hangi ünlülerin, hangi elbise ya da kıyafetlerle Eylül ayının en şık kadınları listemizde yer aldığını öğrenmek için galerimize bakabilirsiniz. Bu arada Ağustos ayında hangi ünlülerin şık olduğunu merak ediyorsanız; buradan ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git