Evli ve Öfkeli Mine Saç Modeli ve Rengi

Evli ve Öfkeli Mine Saç Modeli ve Rengi 

ATV ekranlarında yayınlanan Evli ve Öfkeli adlı dizide Mine karakterini canlandıran Yıldız Çağrı Atiksoy; dizideki tarzı, giyimi, duruşu ve saç modeli ile herkesi kendisine hayran bırakmayı başarıyor. Evli ve Öfkeli Yıldız Çağrı Atiksoy saç modeli; kızıl tonlarında ve kısa bir şekilde karşımıza çıkıyor. Güzel oyuncunun dizideki saç modeli; her türlü ortama da uyum sağlayan bir cinsten. Özellikle genç bayanların ve orta yaşlı hanımların bu saç modeli ile her türlü ortamda şık ve zarif olmaları mümkün olmaktadır. Özellikle saçların kızıl tonlarda olması; güzel oyuncuya ayrı bir hava katıyor ve kişiliği ile de uyum içerisinde bir saç modeline sahip olmasını sağlıyor. Kendisinden emin hanımlar da; son yıllarda kızıl tonlardaki bu  saç rengini sıkça tercih etmektedirler.

Evli ve Öfkeli Yıldız Çağrı Atiksoy Abiye Saç Modeli

1 Nisan 1986 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiş olan Yıldız Çağrı Atiksoy; daha önce; Kanal D ekranlarında yayınlanan “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” adlı dizide oynadığı rolle ilgiyi çekmişti. Ardından TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve büyük ilgi gören “Yedi Güzel Adam” adlı dizide rol almıştı. Şimdilerde ise; ATV ekranlarında yayınlanmakta olan “Evli ve Öfkeli” adlı dizide, Mine karakterine can veriyor. Evli ve Öfkeli Mine saç modeli ile herkesi kendisine hayran bırakmaya ve her yaştan bayan idol olmaya devam ediyor. Evli ve Öfkeli Mine saç stili; küt ve kızıl tonlarında bir saç stili olmaktadır. Bu saç stili özellikle abiye kıyafet ya da elbise üzerinde oldukça şık bir duruş sergilemektedir.

Yıldız Çağrı Atiksoy Kısa Saç Modeli Evli ve Öfkeli

Başarılı oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy; Evli ve Öfkeli Mine saç rengi ile, özellikle son yıllarda popüler bir saç renginde karşımıza çıkıyor. Kızıl renkli saçları ile muhteşem bir görünüme sahip olan Yıldız Çağrı Atiksoy; dizideki fenomen karakterler arasında da yerini alıyor.

Aşağıdaki galeride; Evli ve Öfkeli Yıldız Çağrı Atiksoy saç modeli ve rengi fotoğrafları yer almaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git