Evli ve Öfkeli Ebru Cündübeyoğlu (Seray) Saç Modeli ve Rengi

ATV ekranlarında yayınlanan Evli ve Öfkeli dizisinde; güzel oyuncu Ebru Cündübeyoğlu da rol alıyor. Birçok dizide rol almış olan deneyimli oyuncu; bu dizide Seray karakterini canlandırıyor. 4 kadının birbirine destek olmalarını ve yaşadıkları sıkıntıların üstesinden gelmek için verdikleri çetin mücadeleyi konu alan dizide; Evli ve Öfkeli Seray saç modeli ile ön plana çıkıyor. Hırçın bir karakter olan Seray; tarzı ile de herkesi kendisine hayran bırakmayı başarıyor.

Evli ve Öfkeli Ebru Cündübeyoğlu (Seray) Saç Modeli ve Rengi 12

Diziyi seyredenlerin birçoğu Ebru Cündübeyoğlu’nun yani Seray’ın saç stilini merak ediyor. Biz de bunun için araştırma yaptık ve size güzel oyuncunun dizideki saç modeli hakkında bilgi vermek istedik. Evli ve Öfkeli Ebru Cündübeyoğlu saç modeli; tam da 30’lu, 40’lı yaşlardaki bayanların tercih edebileceği cinsten. Kumral, uzun ve dolgun saçları ile dizide ön plana çıkan güzel oyuncu; zaman zaman sarı saç rengini de tercih ediyor. Saçlarını genelde dalgalı yapan Seray; şık giyim tarzıyla da herkesi büyülüyor.

Evli ve Öfkeli Ebru Cündübeyoğlu (Seray) Saç Modeli ve Rengi 16

Evli ve Öfkeli Seray saç rengi; genelde sarı olarak dizide karşınıza çıkacak.

Sizin için güzel oyuncunun saç modelini ve saç rengini içeren; Evli ve Öfkeli Ebru Cündübeyoğlu (Seray) saç modeli ve rengi galerisi hazırladık arkadaşlar.

Etiketler:

Evli ve Öfkeli Ebru Cündübeyoğlu (Seray) Saç Modeli ve Rengi Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. gazal dedi ki:

    Serayin saç rengine bayılıyorum bende yapmak istiyorum ama bir türlü rengini tam olarak anlayamadım net bir resmini gondersene sevinirim çok güzel bir kadınsin ve tam bir kadınsin senin filmlerini şevkle izliyorum

    1. Aslı Kerem dedi ki:

      Dizide sarı saç tonları ile izleyici karşısına çıkıyor, ama normalde daha önceleri kızıl saç rengi ile birçok projede kendisini gördük. Her 2 saç rengi de gerçekten kendisine çok yakışıyor. Siz de deneyebilirsiniz eğer saç yapınız müsait ise…

Sayfa başına git