Evli ve Öfkeli Birce Akalay (Esra) Saç Modeli ve Rengi

ATV’nin yeni sezon dizilerinden Evli ve Öfkeli; 4 muhteşem kadının hayat hikayesini konu almaktadır. 4 kadının birbirlerine tutunarak hayatlarına devam etmeleri ve kendi ayaklarının üzerinde durmaları bu dizinin ana temasını oluşturuyor. Dizide birbirinden güzel ve başarılı oyuncular yer alırken; bunlardan bir tanesi de Birce Akalay olarak karşımıza çıkıyor. Dizide Evli ve Öfkeli Birce Akalay saç modeli ile dikkatleri çekerken; güzel oyuncu Esra karakterini canlandırmaktadır.

Evli ve Öfkeli Birce Akalay (Esra) Saç Modeli ve Rengi 7

Gerek tarzı, gerek hal ve tavırları, gerek giyimi, gerek makyajı ve gerekse de Evli ve Öfkeli Esra saç modeli ile herkesin ilgisini çekmeyi başaran Birce Akalay; dizide Cihan adında bir adamla evlidir. Başından bir aldatma olayı çeker; ancak hayatın devam etmesi gerektiğini düşünür. Diğer kadınlarla yolu kesiştiğinde ise; hem onlardan destek alır, hem de onlara derman olur.

Evli ve Öfkeli Birce Akalay (Esra) Saç Modeli ve Rengi 9

Evli ve Öfkeli Esra saç rengi; kumral tonları ile karşımıza çıkıyor. Genelde düz saç modelini tercih eden güzel oyuncuyu zaman zaman dalgalı ve dağınık saçlarla da dizide göreceğiz. Daha önceki dizisi Küçük Ağa dizisinde de güzel oyuncu Birce Akalay; gerek stili ve gerekse de hareketleri ile ilgi odağı olmayı başarmıştı.

Aşağıdaki galeride Evli ve Öfkeli Birce Akalay (Esra) saç modeli ve rengi galerisi yer almaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git