Evleriniz İçin Yeni Model Halıları Tercih Edin

Yeni Yılın En Güzel Halı Örnekleri

Ev dekorasyonunda büyük bir öneme sahip olan halılar; evlerin çok daha modern ve şık görünmesine yardımcı oluyor. Evini yenileyecek ya da dekoratif çalışma ile görsel açıdan daha güzel bir hale getirecek olan ev sahiplerinin ilk önce işe halı seçiminden başlamaları gerekiyor. Zira ayak basılan, oturulan ve hatta üzerine uzanılan halıların, hem kolay temizlenebilir, hem de insanı cezp edici bir tarzda olması lazım. Eve gelen misafirler de ilk olarak halılarınıza bakacağından, evinizin her bölümü için halı seçimini titiz bir şekilde gerçekleştirmelisiniz.

gul-desenli-hali-modelleri-2017

Gül deseni ile dikkat çeken 2017’nin trend halı örneği. 

Yeni sezonun en dikkat çekici halı modelleri ile birlikte sizler de evlerinizde değişiklik yapabilir ve evlerinizi daha modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Sadelikten yana iseniz; daha sade yapıdaki halılara yönelebilirsiniz. Desenli ve motifli halılarla da, gösterişi ön planda tutabilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihinize bağlı bir durumdur. Özellikle el dokuması ile tasarlanmış olan ve fiyatları oldukça yüksek olan halılar; evlerinde nostaljik ve bir o kadar da kaliteli bir görünüm elde etmek isteyen ev sahipleri tarafından seçiliyor. El emeği göz nuru olarak tasarlanan bu halılar; sizi modern yaşama da kolaylıkla adapte ediyor. Halı seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise, halınızın evin mobilyaları ve duvar renkleri ile uyum içerisinde olmasıdır. Bütünlüğün sağlanması ve ambiyansın tam olarak elde edilmesi için; bu atlanmaması gereken bir konudur.

Rengarenk ve Desenli Tasarımlar

Genelde neşeli ve eğlenceli karaktere sahip olan ev sahiplerinin tercihi oluyor renkli ve desenli halılar. Bu şekilde kendi karakterlerini, evlerine de yansıtabiliyorlar. 2017 halı modelleri içerisinde de bu tür tasarımlar oldukça fazla. Birçok rengin bir arada olduğu ve farklı motiflerin en güzel şekilde işlenerek tasarlanmış olduğu halılar; evlerindeki pozitif enerjiyi arttırmak isteyenler için müthiş bir fırsat. Evin her bölümü için aynı model ve renkteki halıları değil de; farklı ve odalar için en uygun halıları tercih etmeye dikkat etmelisiniz. Bu şekilde her oda kendi içerisinde çok daha güzel bir görünüme kavuşacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git