Etkisi Altından Kurtulamadığımız Saç Stili Pixie Kesim!

Etkisi Altından Kurtulamadığımız Saç Stili Pixie Kesim!

Pixie modelini elbette hepimiz çok seviyoruz, bizleri şaşırtmayıp bu yazda karşımızda. Hiçbir zaman modası geçmeyen ve geçmeyecek olan en cesur stillerden biri olduğunu bilmemiz gerekiyor. Geride bıraktığımız sezonda en parlak yılını tarihe yazan pixie modeli bu yılda bizleri kendine vazgeçilmez kılacak!

Sarı Pixie Saç Stili

Küt saç kesimine nazaran fazla model seçeneğimiz yok ancak şıklık isteyen kadınlar için kuşkusuz en iyi modellerden biri olma özelliğini taşıyor. Duruşuyla rahatlık ve seksi çekiciliğiyle görenleri büyüleyecek olan pixie modelini görerek değil kesinlikle deneyerek bu hazzı yaşamanızı tavsiye ederiz.

Sarı Pixie Saç Modeli

Çoğu insan belirttiğimiz modelin erkek gibi göründüğünü ve kadınlara yakışmadığını söylüyor. Bu başlık altındaysanız sizde bu söyleme karşı çıkıyorsunuz ve haklısınız. Nitekim pixie modeli erkeksi görüntü vermenin tersinde bir kadını ekstra rüküş gösteren, yüzünüzün güzelliğini meydana çıkaran bir model olma özelliğini yıllardır devam ettiriyor.

Bu modeli gözlerinizde canlandırmanız için sizlere seçtiğim birkaç modeli göstereyim, ancak yukarıdaki yazımda da belirttiğim gibi kesinlikle denemeniz bu hazzı yaşamanız gerekiyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git