Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Deniz Çakır Saç Modeli

Raci Şaşmaz yapımcılığı ile ATV ekranlarında yayınlanan ve yeni sezonun flaş dizileri arasında yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz; reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Dizide birçok ünlü isim yer alırken; özellikle kız ve kadın oyuncular, stilleri ile herkesin ilgisini çekmeyi başarıyor. Çakır’ın karısı rolünde Meryem Çakırbeyli rolünde dizide izleyici karşısına çıkan Deniz Çakır da; gerek tarzı, gerek giyimi, gerekse de saç modeli ile dikkatleri çekmeyi başarıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meryem Çakırbeyli saç modeli; düz ve siyah bir şekilde karşımıza çıkıyor. Genelde bu şekilde dizideki rolünde saç stili benimsemiş olan güzel oyuncu; zaman zaman topuzlu saç modelini de tercih ediyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Deniz Çakır Saç Modeli 8

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Deniz Çakır saç modeli; tam da 30’lu yaşlardaki kadınların tercih edebilecekleri düz ve sade bir model oluyor. Dizideki saç modeli ile herkesin ilgisini çekmeyi başaran Deniz Çakır; dizide de kendi ayaklarının üzerinde duran, dobra bir kadını canlandırıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Deniz Çakır Saç Modeli 7

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meryem Çakırbeyli saç rengi; siyah bir şekilde izleyici karşısına çıkarken, güzel oyuncuya koyu tonlardaki bu saç rengi oldukça yakışıyor.

Aşağıdaki galeride Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Deniz Çakır saç modeli yer almaktadır, bakabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git