Eski Nesilleri İmrendiren Küt Saç Modelleri

Eski Nesilleri İmrendiren Küt Saç Modelleri

Küt saç modelinin doğuşunun 70’li 80’li yıllara dayandığını hepimiz çok iyi biliyoruz. Bu sezon dikkatleri üzerine toplayacak saç modeli fazla cesur ve keskin çizgilere sahip olacak. Küt saç modelinde alışık olduğumuz katlı kesimler rafa kaldırılacak ve yerini hatlı, belirgin saç kesimlerine teslim edecek. Bu model hepimizi küt saç modelinin doğduğu ilk yıllara götürdü öyle değil mi? Aslında 80’li yılların küt saç kesimi ile birbirlerini çağrıştırması bizleri pekte şaşırtmayacak. Hakikaten belirttiğimiz saç modeli bahsettiğimiz yıllara dayanır ve gerçek popülaritesini o yıllarda kazanmıştır.

Küt Saç Kesimi

Küt saç modeli bakım kolaylığı sağlayan, rahatlık ve verdiği ferahlığın yanında bakımlarınızda da sizlere yakın dostluk sağlayan bir saç modelidir. Nitekim uzun saçlarınıza harcadığınız zamanın yarısını bile harcamazsınız küt saç kesimlerinde. Duş aldıktan sonra, fön makinesine tuttuğunuz saçlarınızı devamında herhangi bir şekillendirici yardımıyla dağınık bıraksanız bile sizlere ayrı bir güzellik katacağı tatlı bir gerçektir. Kısa saç kesiminize kafanızda tasarladığınız küçük topuzlarla da bir model yapabilir çok daha fazla tatlı gözükeceğiniz aşikar.

Koyu Kahve Küt Saç modeli

Elbette vazgeçilmezimiz olan aksesuarları da unutmayalım. Şimdilerde çok dağınık ve uzun saç modellerinde bile görünmeyen aksesuarlar takılabiliyor. Küt saç kesimlerinizde saçlarınız kısa olacağı içinde elbette kolye, küpe ve dilediğiniz aksesuarı kullanmak kaçınılmaz oluyor. Kısa saçlarınızla yapabileceğiniz minik topuz gibi kafanızda tasarladığınız modellerin dışına pekte çıkılamadığı için farklılık açısından saç renginize, ten renginize göre mutlaka aksesuar kullanmanızı tavsiye ediyoruz.  Süslü taçlar, renkli tokalar saç bantları ve yeni moda olan bandanalarda olabilir aslında.

Sarı Küt Saç Modeli

Saçlarını hayatının vazgeçilmezi olarak gören her kadının kesinlikle denemesi gereken bu saç modelini gözlerinizde canlandırabildiysek ne mutlu bize, elbette görsel olarak da görmek isteyebilirsiniz. Bu yüzden aşağıdaki galeriyi hazırladık ve en güzel küt saç modellerini derledik.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git