Erkek Trend Numaralı Gözlük Modelleri 2016

Eskiden erkekler açısından gözlük takmak son derece sinir bozucu bir zorunluluktu. Şimdilerde ise numaralı gözlükler veya dinlendirici diye tabir edilen ama aksesuar amaçlı kullanılan gözlükler erkekler arasında çok moda. Bazı bayanlara göre de gözlük erkekleri daha zeki ve daha seksi gösteriyor. Siz de bu görüşe katılıyor musunuz?

Erkek gözlük modelleri arasında birbinden farklı gözlük çerçeveleri bulunuyor. 2016 moda trendleri arasında yer alan gözlüklere baktığımızda daha çok klasik gözlüklerin dışına çıkan ve güneş gözlüğü modellerinden sıyrılarak numaralı gözlük modelleri arasında katılan çerçeveler gözüküyor.

Birçok ünlü de numaralı gözlükleri aksesuar olarak kullanıyor ve ortaya başarılı ve seksi kombinler çıkabiliyor. Sizler için dünyaca üne kavuşmuş ünlülerin ve modellerin kullandığı gözlükleri inceledik. 2016’nın en moda dözlük modellerini bu yazıda sizlerle paylaşıyoruz.

Erkeklerin tercih ettiği modeller arasında daha çok çerçeveli gözlükler yer alıyor. Çerçeveli gözlükler içerisinde ise;

  • kemik modelleri,
  • renkli ve mıknatıslı yeni trend modeller,
  • büyük çerçeveli dinlendirici gözlükler ve birçok farklı model yer alıyor.

Renkli çerçeveler de son yıllarda çok moda olmaya başladı.

Kombininizi tamamlayan ve aksesuar olarak kullanılan gözlükler giyim mağazalarında dahi satılmaya başlandı. Ulaşması artık daha kolay diyebiliriz. Tabi ki sağlığınızı kesinlikle ikinci plana atmadan modaya ayak uydurmanız gerektiğini de hatırlatalım.

2016’nın En Moda Gözlük Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git