Erkek Mont Modelleri 2017

2017 Erkek Mont Modelleri 

Havaların soğuması ile birlikte tıpkı biz bayanlar gibi erkekler de mont arayışına başladılar. Kışın yaklaşması ile birlikte şimdiden montlarını hazır bir konumda bulundurmak isteyen erkekler; adeta markaların tasarımları alt üst etmeye başladılar. Özellikle Zara Giyim, LC Waikiki, Koton, Lewis gibi markalar; mont arayışı içerisinde olan erkeklerin ilk baktıkları markalar arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra; Boyner, Defacto da yine mont arayan erkeklerin tasarımlarını karıştırdıkları firmalardan bazıları olmakta.

Erkekler için özel olarak tasarlanan montlar içerisinde çok farklı tasarımlar yer alırken; daha sade tasarımların erkekler için ön planda olduğunu söyleyebiliriz. Erkek mont modelleri içerisinde koyu renkler ön plana çıkarken; siyah, kahverengi, lacivert montlar bir hayli rağbet görüyor. Bu arada donuk ve mat renklerin yer aldığı montlar da yine birçok erkek tarafından kış için tercih ediliyor.

2017-erkek-mont-modelleri

Erkek Montlarında Farklı Fiyatlar

Piyasada yer alan erkek mont tasarımlarında farklı fiyat aralıkları karşımıza çıkıyor. Her marka kendi tasarımını kendi belirlediği fiyata satarken; 70 TL’ye de, 300 TL’ye de mont alabilirsiniz. Hatta şuan için sezonun yaklaşması nedeni ile 500 TL’ye varan fiyatları ile farklı mont tasarımları piyasada kendine yer edinmiş durumda. Mont satın alırken erkeklerin bedenlerine göre seçim yapmaları ve aynı zamanda oluşturacakları kombine uygun renkte montları almaları gerekiyor. Her ne kadar bayanlar kombinlerine göre seçim yapsalar da; erkekler bu detayı çoğu zaman atlıyorlar. Ancak montun şıklığının ortaya çıkması için; onu doğru parçalarla kombin etmek gerekiyor.

erkek-mont-tasarimi

2017 erkek mont modelleri içerisinde; ceketsi görünümü ile dikkat çeken oldukça cool tasarımlar da yer alıyor. Bu tarz montları daha tarz sahibi erkekler tercih ederken, şişme montlar da vücut yapısını daha irice göstermek isteyenlerin seçimi oluyor. Piyasada her erkeğe uygun farklı mont tasarımları yerini alıyor.

Galerimizde yeni sezonun en şık erkek montları var arkadaşlar, inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git