Erkek Bot Modelleri 2017

2017 Erkek Bot Tasarımları Hangileri? 

Yağmurda, çamurda, karda, soğuk hava, kısacası kışın etkisini iyiden iyiye göstermeye başladığı dönemde giyilen botlar; hem ayakları koruyor, hem de kış mevsimine göre stiller oluşturma fırsatı sunuyor. Bu yüzden kışın belki 100 kişiden 60-70 tanesinin ayağında bot yer alıyor. Hem erkekler, hem de bayanlar; kışın botlar sayesinde oldukça rahat ediyorlar ve istedikleri gibi gitmek istedikleri yere de gidiyorlar.

Daha önce bayanlarla alakalı montlar hakkında sizlere bir yazı hazırlamış ve 2016-2017 bayan bot örnekleri adlı başlıkta bu yazımızı yayına almıştık. Bayanlarla alakalı olan bot modelleri yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Şimdi de geldik erkekler için botlarla alakalı bilgi vermeye. Erkekler için daha sade tasarımlar yeni yılda dikkat çekiyor. Deri ve süet tarzı botların yanı sıra; bğacıklı, cırtcırtlı botlar ön planda oluyor. Bu arada yandan fermuarı bulunan ve bu şekilde kullanım kolaylığı teşkil eden botlar da yine erkeklerin karşılarına çıkıyor. Bileğe kadar uzanan botların yanı sıra; bilekten yukarıya doğru çıkan ve daha uzun bir yapıda olan botlar da erkekler için piyasada yer alıyor. Erkek bot modelleri arasından seçim yaparken; öncelikle ayağınızın rahat bir ortamda bulunmasına dikkat edin. Yani güzel duruyor diye bir botu ayağınızı rahatsız edecek şekilde satın almayın. Zira kışın yolda yürümek, yaz mevsimine oranla daha zor oluyor ve ayağın rahatsız olması bu durumu daha da zorluyor. Bu yüzden öncelikle ayak yapınızı dikkate alarak seçim yapmanızda fayda var.

en-guzel-erkek-bot

Siyah ve Kahverengi Ağır Basıyor

Erkekler için satışa sunulan 2017 erkek bot modelleri içerisinde; özellikle siyah ve kahverengi ağır basıyor. Birçok erkek bu renklerde olan botlara yöneliyorlar. Kahverenginin koyusu da diğer tonlarına göre daha fazla rağbet görüyor. Ancak yeni yılla birlikte lacivert, mavi, sarı renk botların da yine erkekler tarafından ciddi şekilde ilgi bulacağı tahmin ediliyor. Tasarımcılar böyle öngörmüşler ki; bu renklerdeki bot tasarımlarına da ciddi şekilde yer vermişler.

Kış mevsiminin vazgeçilmezi olan bot modelleri; özellikle erkeklerin deri ceket ile kombin etmeleri durumunda oldukça karizmatik görünmelerine olanak tanıyor. Yani deri ceket ve bot ile birlikte kışın karizmatiği siz olabilirsiniz.

Sizin için en güzel erkek botlarını derledik ve fikir sahibi olmanız adına galerimizde yer verdik.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git