En Zarif 7 Romantik Gelinlik Modeli

En Zarif 7 Romantik Gelinlik Modeli
27 Mart 2017 tarihinde eklendi, 1.346 kez okundu.

2017 Dantelli Gelinlik Modelleri

Şüphesiz herkesin farklı bir tarzı vardır. Bayan giyimde en önemli nokta ise; tarza göre hareket etmektir. Tabii ki, bazen stil değişikliği yaşanabilir, ancak insan içine sinen ve kendisine yakıştığını düşünen şeyleri giymelidir. Gelinlik modellerinden seçim yapacak olan gelin adayları için de durum aynıdır. Çok şık ve zarif gelinlikleri bulabilirsiniz, ancak içinize sinmediği takdirde, adeta üzerinizde onu emanetmiş gibi taşırsınız ve bu da size olumsuz bir şekilde yansır.

Son yıllarda dantel işlemelerine bayanlar olarak takmış durumdayız. Elbiselerimizde, abiyelerimizde, kıyafetlerimizle, günlük elbiselerimize, hatta çanta ve çeşitli aksesuarlarımızda bile dantele önem veriyoruz. Gelinliklerde de yine bu durum söz konusu. Duygusal bir kimliğe sahip bir gelin adayıysanız eğer; mutlaka dantelli gelinliklerden seçiminizi yapmalısınız. Çünkü romantik gelinlerin üzerinde oldukça zarif duran dantelli gelinlik modelleri; sizi düğün gününde muhteşem bir stile kavuşturacak.

Romantik Gelinler İçin En Güzel Gelinlikler

Transparan dantelli gelinlik modeli

Bel kısmı ince, yer yer dantel işlemeleri olan, sırtında transparan tül detayı olan bu gelinlik ile düğününüzde oldukça romantik görüneceksiniz.

Düşük omuz dantelli gelinlik

Bayan giyimde düşük omuz modası birkaç senedir etkisini fazlasıyla hissettiriyor. Bu yıl düşük omuz modası gelinliklere de yanmış durumda. Resimdeki gibi düşük omuzlu ve dantel işlemeli bir gelinlik tercih edebilirsiniz.

Kolları dantelli gelinlik

Kolları ve sırt kısmı dantel işlemeleriyle donatılmış olan, bel kısmında tam arkasında kurdelesi bulunan bu gelinlik sizi bu sene hem modern, hem şık, hem trend gösterecek.

En şık dantelli gelinlik modeli

Eğer baştan aşağıya kadar tamamen dantel işlemeli ve dar kesim bir gelinlik arıyorsanız; bu gelinlik tam da size göre…

Tül detaylı dantelli gelinlik

Dikkat hanımlar! Straplez modası artık etkisini yitirmeye başladı. Gelinliklerde de straplez olan tasarımlar pek tercih edilmeyecek. Markalar da bu şekilde straplez kesimli gelinliklerin üst bölümüne bu şekilde ince bir tül detayı ekliyorlar. Dantel işlemeleriyle de gelinlikler romantik bir havaya bürünüyor.

Prenses dantelli gelinlik modeli

Eteği oldukça uzun, adeta yerleri süpüren, etek uçlarında ve üst bölümde dantel işlemeleriyle donatılmış olan bu prenses gelinlik, size oldukça romantik bir hava katacak.

Dantelli balık form gelinlik modeli

Baştan aşağıya kadar dantelli olan balık formlu gelinlikler; bu senenin trendi oluyor, siz de bu sene düğün yapacaksanız; bu tarz gelinliklerle hem romantik, hem de modaya uygun bir görünüm yakalayabilirsiniz.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git