En Şık Kışlık Maksi Boy Elbiseler

Kışa Özel Muhteşem Maksi Boy Elbise Modelleri

Sezonun trendleri arasında yer alan maksi boy elbiseler; kışın da yine birçoğumuzun tercihi olmaya devam edecek. Sadece özel davetlerde değil, aynı zamanda günlük gezmelerimizde de kullanabileceğimiz maksi boy elbiselerin kışlık olan modelleri şuan piyasada yer alıyor. Örneğin ben geçenlerde 2 tane aldım. Biri tek renk ve sade, diğeri de puantiyeli idi. Size de mutlaka tavsiye ederim arkadaşlar, özellikle de kombin yapma derdiyle uğraşamayacağınız zamanlarda bu elbiseleri kullanabilirsiniz.

maksi-boy-orgu-elbise-modeli-2017

Örgülü ve boğazlı yapısı ile tam da kış sezonuna uygun en şık maksi boy elbise… 

Önümüzdeki sezon için özel olarak tasarlanmış olan kışlık maksi boy elbise modelleri içerisinde; desenli ve sade tasarımlar dikkat çekiyor. Çiçek desenli tasarımların kışlık maksi elbiselerde yer alıyor olması ise; canlı ve hareketli bir tarz elde etmek isteyenler için büyük bir fırsat olacak. Böylece mevsim kış dahi olsa, enerjinize ve dinamizminize göre bir stil elde edebileceksiniz.

Genç Kızlar Adeta Akın Ediyor

Aslında maksi boy elbiselerin her yaşa uygun olan modelleri mevcut. Ancak nedendir bilinmez; genç kızlar bu tür elbiselere daha fazla ilgi gösteriyorlar. Bana göre orta yaş grubundaki hanımlar için son derece uygun bu tür elbiseler… Çünkü boyları kısa değil ve vücuttaki kusurları da gizleme konusunda yardımcı olabilir. Eğer koyu renk ve sade bir model tercih ederseniz; kolayca kusurlarınızı örtebilir ve daha güzel bir görünüm kazanabilirsiniz. Bu açıdan bakıldığı zaman, bana göre 40 yaş üzeri hanımlar için de son derece önemli maksi boy elbise tasarımları…

son-moda-kislik-maksi-boy-elbise-modelleri

En moda her yaşan uygun desenli maksi boy elbise… 

Kışlık maksi elbise modelleri içerisinden beğendiğiniz tasarımları satın alırken; mutlaka kafanızda bir plan yapın. Genelde biz kadınlar alışveriş merkezinde gezinirken gözümüze bir tasarım çarpar ve gider düşünmeden satın alırız. Daha sonra gardıropta unutulmaya yüz tutar ve belki 1-2 kere ancak giyeriz. Çünkü ona uygun bir çantamız, bir ayakkabımız ve hatta saç stilimiz yoktur. Bu yüzden ince düşünün elbise satın alırken de arkadaşlar. Her şık elbise, sizde de güzel duracak diye bir kaide yoktur.

Yeni sezonun en güzel ve en zarif maksi boy elbiseler, fikir edinmeniz maksadıyla galerimizde bulunuyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git