En Şık 7 Kışlık Ferace Modeli

En Şık 7 Kışlık Ferace Modeli
23 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 803 kez okundu.

Kışın En Beğenilen 7 Ferace Modeli

Tesettür giyim alanında kışın en fazla tercih edilen giyim parçaları arasında yer alan feraceler; kadınların muhafazakar bir stile sahip olmalarına yardımcı olurken, modaya da uyumlu bir görüntü çizmelerine olanak tanıyor. Yazın olduğu gibi kışın da popüler bir şekilde tercih edilen ferace modelleri sayesinde tesettürlü hanımlar istedikleri tarzı en kolay şekilde elde edebiliyorlar.

Kışlık ferace modelleri alanında derin bir analiz yapan ekibimiz; sizin için en şık 7 feraceyi derledi. Araştırmalar sonucunda siyah renkte olan ve yarasa kol detayı ile dikkat çeken feracelerin; en çok beğenilen feraceler olduğu da saptanmıştır. Şimdi en şık 7 kışlık ferace modeline birlikte göz atalım.

Yarasa Kollu ve Siyah Ferace 

yarasa-kollu-kislik-ferace-modeli

Kışın en çok tercih edilen modelleri arasında; siyah renkte ve yarasa kol detayına sahip olan feraceler geliyor. Resimdeki ferace modeli de kışın en çok tercih edilen ve en şık feracelerinden bir tanesidir. Özellikle de tesettürlü genç kızların son yıllarda sıkça seçtiği bir modeldir. 

Lacivert Renkli Ferace 

lacivert-kislik-ferace-modeli

Lacivert rengi ve pembe çizgileri ile göze gayet hoş gelen bu ferace tasarımı, kışın modern ve şık bir stile sahip olma istediği içerisinde olan muhafazakar kesim tarafından tercih ediliyor. Altına giyeceğiniz topuklu bir ayakkabı ile özel davetlere de rahatlıkla katılabilirsiniz. 

İşlemeli Kışlık Ferace 

islemeli-kislik-ferace-modeli

Sol kısmında yer alan motifleri ile göze çok şık gelen bu siyah renkte ferace; kışın en çok beğenilen ve en fazla tercih edilen feracelerinden bir tanesidir. Daha çok özel davetler için kullanılan bu ferace; bayram gezmelerinde de birçok kapalı kadının seçimidir. 

Büyük Beden Ferace 

gri-kislik-ferace-modeli

Fazlalıkları bulunan kapalı hanımlar tarafından tercih edilen büyük beden feraceler; kışın en fazla kullanılan tasarımları arasında yer alıyor. Gri renge sahip olan tasarımlar ise; kışın en şık modelleri içerisinde bulunuyor. 

Fermuarlı ve Desenli Ferace 

fermuarli-kislik-ferace-modeli

Bir yanı lacivert renkte, diğer yanı da ekose desenli olan bu ferace modeli; kışın en şık feraceleri arasında yer alıyor. Ayrıca orta kısımda yer alan fermuar detayı da; tasarıma geometrik bir hava katarken, sezonun trendi olmanıza yardımcı oluyor. 

Desenli ve Yarasa Kollu Ferace 

desenli-yarasa-kollu-kislik-ferace-modeli

Kışın en şık ve en güzel feraceleri şüphesiz; yarasa kol detayı bulunan tasarımlardır. Yukarıdaki resimde de yarasa kol detayına sahip olan bir ferace modeli yer alıyor. Bu feracenin diğer yarasa kollu feracelerden ayrılan yanı sıra; kol kısımlarında yer alan muhteşem deseni oluyor. 

Açık Renk ve Astarsız Ferace 

astarsiz-kislik-ferace-modeli

En sona sakladığımız bu feracenin en büyük özelliği ise; rahatına düşkün olan hanımlara göre olmasıdır. Astarsız yapısı ile kadınlara rahat bir ortam sunan bu ferace; açık renkli yapısıyla da dikkat çekiyor ve kışın en şık feracelerinden olmayı başarıyor. 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git