En Şık 2016-2017 Blazer Ceket Modelleri

2016-2017 Blazer Ceket Modelleri ve Kombinleri

Sonbahar-Kış döneminde de giyilebilen blazer ceketler; genelde klasik ve resmi bir stil oluşturmak isteyen bayanlar tarafından tercih ediliyor. Kadınların klasik ve modern bir tarza bürünmelerine yardımcı olan bu ceket tasarımları; 2016-2017 sezonu için en güzel seçenekleri ile piyasada yer alıyor ve farklı markalar tarafından satışa sunuluyor. Herkesin kendi tarzına ve giyim zevkine uygun olan modeli bulması adına hizmet veren markalar; farklı fiyat aralıklarını da bünyelerinde barındırıyorlar.

2016-2017 En Son Moda Blazer Ceket Modelleri ve Kombin Önerileri… 

2016-2017 sezonu için özel olarak tasarlanmış olan blazer ceket modelleri sayesinde, birbirinden şık kombinler elde edecek ve son derece modern bir görünüme kavuşacaksınız. Genelde iş hayatında olan ve ofis ortamında çalışan bayanlar; blazer ceketleri kombinliyor ve stil oluşturma konusunda blazer ceketlerden faydalanıyorlar. Hem klasik, hem de spor tarzına yatkın olan ve bir nevi spor-klasik arası bir duruş sergilemek isteyen bayanlar tarafından tercih edilen blazer ceketlerin; farklı renk seçenekleri de bulunuyor. 2016-2017 sezonunda ise bu ceketlerin daha çok koyu renkleri, mevsime uygun olacağı için tercih ediliyor.

Pantolon Blazer Ceket Kombini Kışın Ön Planda

Yazın ve İlkbahar’da her ne kadar blazer ceketleri tişört ve mini etek ya da mini şortlarla kombin etseniz dahi; Kışın pantolonlarla bu ceketleri kombin etmeniz gerekiyor. Eğer illa mini etek giyeceğim diyorsanız; bacaklarınıza opak bir çorap ya da diz üstü bir çizme giymelisiniz. Aksi halde kış modasına uygun olmayan bir görünüme sahip olursunuz ve bu da sizin stilinizin kötü görünmesine yol açar.

Modaya uygun bir kombin arayan bayanlar; 2016-2017 sezonunun en şık ve en güzel blazer ceketlerini tercih etmeli ve daha sonra da diğer parçaları blazer cekete göre seçmelidir. Parçaların birbiri ile model uyumunun yanı sıra; renk uyumu içerisinde olması da gerekiyor.

Sizin için 2016-2017 sezonuna damga vuran blazer ceketlerin ve bu ceketlerle oluşturulan kombinlerin yer aldığı bir galeri hazırladık, bakabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git