En Moda Saç Renkleri

2017 Yılının Trend Saç Renkleri ve İsimleri

Bu sezon bizleri daha canlı ve renkli saç stilleri karşılıyor. 2017 yılında artık biraz değişiklik yapmamız gerekecek. Kahverengi ve siyah saç modellerinin yanı sıra; pembe, mavi ve gökkuşağı renkleri ile ön plana çıkan saçlar çok moda olacak.

2017 İlkbahar-Yaz döneminin en moda saç renkleri ile birlikte ne kadar sıra dışı bir karaktere sahip olduğunuzu herkese göstereceksiniz. Bu saçları tercih etmeniz için biraz cesaretli olmanız gerekecek. Zira mavi, pembe, gökkuşağı gibi renklerin moda olacak olması; kadınların biraz daha cesur bir şekilde hareket etmelerini gerektirecek.

En Moda Saç Renkleri 2017

Gökkuşağı saç rengi

Her alanda olduğu gibi, saç renkleri alanında da 2017’nin trendleri belli oldu. Önümüzde koca bir yaz bizleri bekliyor. Peki, bu yaz hangi saç renklerini tercih etmeliyiz? Hangi saç renkleriyle trend olabiliriz? 2017 yılının en moda saç renkleri neler?

Bu sezon cesaret gerektiren ve ne kadar farklı bir kişiliğe sahip olduğumuzu gösterecek olan saç renklerini tercih etmemiz lazım. Özelikle siyahtan bir an önce kurtulmamız gerekiyor. Eğer saçlarınız siyah ise; mutlaka yeni arayışlara girin; çünkü siyah saç rengi ile İlkbahar-Yaz sezonunda out olursunuz. In olmak isteyenler; daha renkli saç modellerini tercih etmeliler. Pembe bu noktada başı çekiyor. Pembenin yanı sıra; mavi rengi de, sıra dışı bir stil için bulunmaz fırsat. Eğer daha renkli bir saç stili de tercih ederim diyorsanız; birçok rengin bir arada olduğu gökkuşağı rengini seçebilirsiniz. Bu renkler bana göre değil çok canlı derseniz; kahverengi ve sarının açık tonlarını tercih etmenizde yarar var. En moda saç renkleri 2017 İlkbahar-Yaz sezonu bu şekilde geçecek, şimdiden saçlarınızı bu renklere uyum sağlamak adına hazırlayın.

En Moda Saç Renkleri ve İsimleri

Pembe saç rengi

Sezonun en moda saç renkleri ve isimlerine bakacak olursak; gökkuşağını andıran renklerin bir arada olduğu saçları ilk sırada sayabiliriz. Mavi, yeşil, sarı, kırmızı gibi renklerin birleştiği bu saç rengini tercih etmek için bayağı bir cesur olmanız lazım.

Gökkuşağı dışında; kahverenginin kestane, karamel ve çikolata tonları, sarının en açık tonları, Ölüdeniz’i andıran mavi, tamamıyla pespembe diyebileceğimiz bir renk; 2017’nin en moda saç renkleri olarak karşımızda.

En Moda Kahve Saç Renkleri

Trend karamel kahve saç rengi

Eğer o kadar canlı saç renklerini tercih edebilecek cesaretim yok diyorsanız; yeni sezonda kahverengine yönelin. Kahverenginin tonunu iyi seçmeniz lazım. Kestane, karamel ve çikolata tonlarıyla kahverenginin en güzel halini yeni sezonda saçlarınızda taşıyın. Canlı renklerin yanı sıra; kahverenginin bu tonları da bu yıl trend görünmenize yardımcı olacaktır.

Fikir sahibi olmanız maksadıyla, editörlerimiz tarafından seçilmiş olan 2017’nin en moda saç renklerine galerimize tıklayarak bakabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git