En İyi 10 2016 Sonbahar Moda Trendi

2016 Sonbahar moda trendleri; moda haftaları ve markaların kreasyonları ile birlikte şekillenmeye başladı. Birbirinden farklı 10 moda trendi, 2016 Sonbaharı’na damgasını vuracak.

Her bir moda trendi için kreasyon ve defilelerden çok güzel modeller seçtik. Sonbahar aylarında size rehberlik edecek bu yazıyı sık kullanılanlarınıza eklemenizi öneriyoruz.

2016 Sonbaharı her tarz için farklı bir moda trendi ile gelecek. Bu durum da herkesi mutlu edecek. 2016 yılında biraz eskiye dönüşün etkileri gözüküyor. Özellikle 80’ler modasının etkileri ve shearling modellerini bu durumun en büyük belirtisi.

2016 Sonbahar Kreasyonu – En Yeni 10 Trend

Ruffles Elbiseler

Feminen bir görünüm sergileyen Ruffles elbiseler 2016 Sonbaharı’nda göz önünde olacak. Moda tasarımcıları tasarımlarında Ruffles elbiselere büyük yer ayırmış durumda bulunuyor.

Kadife Elbiseler

2016 Sonbahar moda haftalarına göz attığımızda markaların kadife elbiselere ağırlık verdiğini görüyoruz. Özellikle kadife kumaştan yapılmış pahalı takım elbiseler 2016 Sonbaharında en büyük moda trendlerinden biri olacak.

Maskülen Tarz Yeniden Parıldıyor

Bayanlar maskülen bir tarz yakalamak için 2016’nın Sonbahar aylarında çok fazla seçeneğe sahip olacak.

80’ler Yeniden Canlanıyor

80’lerin akıllarda iz bırakan trendleri günümüze tekrar geliyor. Moda tasarımcılarının ortaya koyduğu 80’ler izlerinden sizler için birkaç model seçtik.

Kat Kat Elbiseler

2016 Sonbahar sezonu için moda tasarımcıları gösterişli ve farkl tarzlarda kat kat elbiseler tasarlıyor. Markaların 2016 sonbahar katologlarında izlerini çok fazla görüyoruz.

Metalik Renk Elbiseleri Işıldatıyor

2016 New York Moda Haftası‘nda metalik elbiselere yönelik bir akım olduğunu görüyoruz. Metalik elbiseler önemli gece ve davetlerde sizi dikkat çekici bir görünüme kavuşturabilir.

Shearling

Maison Margiela markasının öncelik ettiği Shearling modası bu Sonbahar herkesin tercih edeceği bir akım olacak. Gösterişli ve sıcacık bir sonbahar/kış sezonu için çok fazla shearling alternatifiniz olacak.

 

Omuz Dekolteli Elbiseler

Moda tasarımcılarının ortaya koyduğu elbiseler arasında en dikkat çekici olanlardan bir diğeri ise omuz dekolteli elbiseler. Sonbahar aylarında kapalı ortamlarda ve sakin günlerinde omuz dekolteli elbiseleri tercih edebilirsiniz.

 

Bohem Modası

2016’nın Sonbahar aylarında moda trendleri içerisinde bohem modasının esintilerini çok fazla göreceğiz. Özellikle hafta sonu kombinlerinde bohem modasına uyarak dikkat çekici kombinler oluşturabilirsiniz.

 

Camel Rengi

2016 Sonbahar’ın en trend rengi ne olacak diye düşünüyorsanız hemen sizi bilgilendirelim; en moda renk, camel rengi olacak. Hem elbiselerde hem de mont ve kabanlarda camel renginin esintilerini çok fazla göreceğiz.

 

2016 Sonbahar/Kış Modası hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler “2016 Sonbahar/Kış Modası – En Moda 9 Trend” yazısına da göz gezdirebilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git