En İlginç 9 Festival Saç Stili

En İlginç 9 Festival Saç Stili
18 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 706 kez okundu.

Festival Ortamına Uygun İlginç Saç Modelleri

Festival, organizasyon, davet derken kıyafet seçim, makyaj, saç tercihi gibi birçok konuda çıkmaz yaşıyor olabilirsiniz. Elbise ya da kıyafeti seçtiniz, makyaja karar verdiniz; sıra geldi saç modelini tercih etmeye… Burada da Enmodabox.com olarak biz devreye giriyoruz ve ilginç festival saç stilleri ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

festival-icin-ilginc-sac-stilleri

Festival ortamına uygun birbirinden güzel ve ilginç saç stil önerileri… 

Festival ortamında şaşırtıcı ve ilginç saç modelleri sayesinde herkesin ilgisini çekmeniz ve cool bir tarza bürünmeniz kolaylaşacaktır. 9 farklı festival için saç stilini bu yazımızda sizler için topladık. Modern ve şaşırtıcı görünüme sahip olan bu saç stilleri sayesinde katılacağınız organizasyon ve festivallere damga vuracaksınız. Özellikle Rock tarzına bürünen ve bu tarz organizasyonlara katılan genç kızlar; birbirinden ilginç 9 saç stili sayesinde aradıkları o cool tarza kolayca yakalayacaklar. Son zamanlarda trend olan ve festival ortamından ilham alınarak tasarlanmış olan bu saç stilleri; genel olarak müzikal ortamlara uygundur. Moda ile müzik arasındaki bağı oluşturan bu saç stilleri; daha çok bahar aylarında tercih ediliyor. 2017 İlkbaharında da bu tarz saçlarla festivallere, okulda yılsonuna doğru düzenlenen şenliklere ve çeşitli müzikal organizasyonlara katılabilirsiniz.

Dağınık ve Örgülü Saç Stili

orgulu-sac-stili

Her ne kadar bir festival için Bohem kıyafetleri ve aksesuarları tercih ederseniz edin; dağınık, örgülü ve dokulu bir saç stili tercih etmezseniz her şeye boşa gidecektir. Bu yüzden 2 yana örgülü kuyruk şeklinde uzanan ve üst kısmı dağınık bir görünüme sahip olan Bohem saç stilini tercih etmeniz gerekiyor.

Rapunzel Saç Modeli

rapunzel-sac-modeli

Eğer sarı saçlarınız varsa ve bir şenliğe davetliyseniz; Rapunzel saç stili tam da size göre olacak. Önden arkaya doğru örülü bir şekilde uzanan sarı saçlarınız ile balık tacı görünümü yansıtacaksınız. Balık tırnağı örgüsü adı verilen bu stil; balık tacını oluşturmanıza ve aradığınız o festival görünümünü yansıtmanıza olanak tanıyacak.

Dağınık, Dalgalı ve Taçlı Saç Stili

daginik-dalgali-sac-stili

Eğer rahatı seviyor ve saçlarınızla da bunu yansıtmak istiyorsanız; sizin için en uygun festival saç stili şüphesiz dalgalı ve dağınık bir şekilde uzanan saç modeli olacaktır. Yapmanız gereken tek şey ise bu saç stilini kafanıza takacağınız orkide tacı ile süslendirmektir.

Tüylü Midilli Saç Modeli

midilli-sac-modeli

Eğer daha doğal ve göz almayan bir saç modeli ile şenliklere katılma düşünceniz varsa; saçlarınızı arkaya doğru midilli diye tabir edilen tarza ayarlayabilirsiniz. Yalnızca saçlarınıza tüylü bir toka ya da aksesuar takmanız yeterli olacaktır.

İnce Örgülü ve Topuzlu Saç Stili

orgulu-topuzlu-sac-stili

Doğal dalgaların yer aldığı ve saç derisinin göründüğü ince örgülü saç modeli de festivallerde tercih edilen en ilginç saç modelleri arasında. Yalnızca saçın üst bölümünde doğal bir topuz bırakmanız yeterli olacaktır. Bu şekilde katılacağınız festivallerde oldukça cool görüneceksiniz.

Dağınık ve Sıska Örgülü Saç Modeli

ince-orgulu-daginik-sac-modeli

Bu saç modelinde yalnızca birer tane saçın sağ ve sol bölümünde görünen ince örgü yapmanız gerekiyor. Saçın geri kalanının ise doğal ve dağınık bir şekilde olması lazım. Hem uğraş gerektirmeyen, hem de cool olmanıza yardımcı olan bu saç stilini festival ortamlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Balık Kuyruğu Saç Modeli

balik-orgu-sac-stili

Bir balık kuyruğu düşünün ve bunu saçlarınızda hayal edin. Farklı ve oldukça cool bir tarza bu saç stili ile bürüneceğinizden emin olabilirsiniz. Festival ortamlarında tercih edilen en ilginç saç stilleri arasında yer alan bu saç modeli; saçın üst bölümünün dağınık bırakılması ve bir tarafının balık kuyruğuna benzer şekilde örülmesi ile oluşturuluyor.

Metal Yüzük ve Örgülü Saç Stili

ustu-orgulu-daginik-yuzuk-islemeli-sac-stili

Saçlarınızın ilk günkü gibi aynı kalmasını istiyor ve festival boyunca saç yapma derdiyle uğraşmak istemiyorsanız; yukarıdaki saç stili tam da size göre. Saçların uç kısımlarına eklenen metal yüzükler sayesinde Rock rüzgarlarınızı saçınızda taşıyacak ve bol bir şekilde örülen saçın yandan arkaya doğru örülen saçlar sayesinde cool bir hava yakalayacaksınız.

Yanlardan Eşit Örülü Saç Modeli

sirma-orgulu-sac-stili

Saçlarınızı düz bir şekilde taradıktan sonra; ortaya ikiye ayıracak ve saçlarınızın her 2 yanından da sığ bir şekilde örülmüş birer at kuyruğu bırakacaksınız. Bu şekilde elde edeceğiniz yukarıdaki saç modeli ile birlikte festivallerde yerinizi alabilirsiniz. Saçların her iki yanının da eşit bir şekilde ayrılmış ve birbirini yansıtan görünümde olması; ne kadar da sağlam adımlar atan bir kişiliğe sahip olduğunuzu yansıtacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git