En Güzel Dekorasyon Örnekleri

En Güzel Dekorasyon Örnekleri 

Evinizi minimal çizgilerle donatmak ve modern bir görünüm oluşturmak için; dekorasyon alanında yapacağınız çalışmalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Yapacağınız özenli ve titiz çalışmalar ile evinizde modern bir havayı yakalayabilirsiniz. Ancak evin her bölümünde farklı dekoratif çalışmalar uygulamanız gerektiğini unutmamalısınız. Evinizin her bölümü için en güzel dekorasyon örnekleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Koyu Renk Banyo Dekorasyon Örnekleri

Tuvalet ve Banyolarda Koyu Renkleri Tercih Edin

Evlerin tuvalet ve banyoları; kirin de doğal olarak en fazla olduğu bölgelerdir. Ne kadar temizlerseniz temizleyin; bu bölümdeki kirden kurtulmanız mümkün değildir. Bu yüzden kiri göstermeyecek olan duvar renklerini, dolapları ve fayans modellerini tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Özellikle koyu kahverengi, lacivert ve siyah gibi renklerde banyolarda birçok ev sahibinin tercihi olmaktadır.

En Güzel Mutfak Dekorasyon Örnekleri

Mutfaklarda Açık Renkleri Kullanın

Kadınların günün belli saatlerini geçirdiği mutfaklarda; yemek pişirileceği ve yeneceği için hijyenik bir ortamın oluşturulması gerekmektedir. Bu bölümde açık renk ve tonları sayesinde hijyeni sağlayabilir ve kolaylıkla açığa çıkan pisliği temizleyebilirsiniz. En güzel dekorasyon önerileri arasında mutfaklar için açık renk ve tonları tercih edilmektedir.

En Güzel Salon Dekorasyon Örnekleri

Oturma Odalarında Zıt Renk Uyumunu Dikkate Alın

En güzel dekorasyon önerileri arasında oturma odalarında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta; duvar ve mobilyaların zıt renk uyumu içerisinde olmasıdır. Aynı zamanda evin bu bölümde kanvas tablo modellerini ve bibloları da kullanarak, daha modern bir ortam oluşturabilirsiniz.

Kırmızı Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak Odalarında Canlı Renkleri Kullanmaktan Çekinmeyin

Yatak odaları eşiniz ile sizin için özel bir oda olduğundan; bu bölümde çılgınca fikirlerden faydalanabilirsiniz. Evin bu bölümü için canlı renkleri kullanmaktan çekinmeyin. Özellikle kırmızı rengi ile eşiniz ile aranızdaki aşkı da arttırabilirsiniz.

Evinizin terası var ise; teras dekorasyon önerileri arasından seçim yaparak, bu bölümü de daha modern bir hale getirmeniz mümkündür.

Aşağıdaki galeride en güzel dekorasyon fikirleri adlı galerimiz yer almaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git