En Güzel 5 Bayramlık Elbise

En Güzel 5 Bayramlık Elbise 

Kurban Bayramı’nın Sonbahara tekabül etmesi nedeniyle; elbise seçerken dikkatli olmamız gerekiyor. Bayramda şık olduğumuz kadar, kendimizi rahat hissedebileceğimiz elbiselere de yönelmeliyiz. Bayram için elbise arayanlar; kendi tarzlarına uygun yapıda olan birbirinden şık elbiseler içerisinde seçim yapabilirler. Bayram giydiğimiz elbiselerin normale göre daha usturuplu olması da lazım. Zira ev gezmelerinde derin yırtmaç, derin göğüs ya da sırt dekolteli elbiseler pek de konsepte uygun olmayacaktır. Yani elbise seçiminde abartıya kaçmamak ve genel olarak sade bir şıklığı tercih etmek lazım.

Tesettüre Uygun Bayramlık Abiyeler

Tesettürlü bayanların bayramda her tarafı kapalı olan abiyeler arasından seçim yapmaları mümkün olmaktadır. Bayramda tesettüre uygun bir şekilde şık görünmek isteyen bayanlar için; birçok farklı tesettür bayramlık modeli yer almaktadır. Kurban Bayramı’nın Sonbahara denk gelmesi; bu elbiselerde daha çok koyu ve soğuk renklerin ön plana çıkmasına olanak tanımaktadır.

Dantelli Abiye Elbiseler

İster açık giyinen, ister kapalı giyinen bir bayan olun; bu bayramda tarzınıza göre tercih edeceğiniz dantelli elbiselerle son derece şık ve zarif görüneceksiniz. Dantel detayı ile kişinin ön plana çıkmasına yardımcı olan abiye elbiseler; bayramda ilginin üzerinize çekilmesine olanak tanıyacak.

Pastel Renkli Elbiseler

Sonbaharda trend olan pastel rengi; bayramlık elbise modellerinde de kendisini yoğun bir şekilde gösteriyor. Pastel renklerin hakim olduğu bu elbiseler; bayramda Sonbahara uygun bir duruş sergilemenize de yardımcı olacak.

Straplez Modeller Gençlere Uygun

Kurban Bayramı’nda elbise seçiminde bulunacak olan genç kızlar için özellikle straplez bir yapıda olan elbiseler büyük önem arz ediyor. Straplez bir yapıda olan ve uzun boyları ile dikkat çeken bu elbiseler; bayramlık olarak genç bayanların hem çekici, hem de zarif görünmelerini sağlıyor. Renk seçiminde ise; Sonbahara uygun tonlarda renklere yönelmek gerekiyor.

Diz Hizasına Kadar Uzanan Elbiseler

Cesur bir giyim tarzına sahip olan ve vücuduna güvenen kadınlar için bu bayram en uygun modeller; diz hizasına kadar uzanana elbiseler oluyor. Bayramda dekolte ve çıplaklığı abartmamak adına; tasarlanan diz hizası elbiseler; cesur giyim tarzına sahip olan bayanlar için en uygun seçim olacaktır. Bayramlık elbiseler arasında yer alan bu modellerin de mutlaka Sonbahara uygun renklerde temin edilmesi lazım arkadaşlar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git