En Güzel 23 Kedi Gözü Güneş Gözlüğü Modeli

En Güzel 23 Kedi Gözü Güneş Gözlüğü Modeli
11 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.424 kez okundu.

En Güzel 23 Kedi Gözü Güneş Gözlüğü Modeli

Yazın güneşli günlerde kadınlar güneş gözlükleri ile aksesuar olayına giriş yaparlar. Hem güneşli havalarda güneşe daha rahat bakabilmek adına, hem de stili doğru bir biçimde tamamlamak adına; güneş gözlükleri hanımlar için özel bir seçenektir. Ancak güneş gözlüğünün sıradan bir yapıda değil de; daha özel bir görünüm ile tercih edilmesi gerekiyor. Bu noktada kedi gözü güneş gözlüğü modelleri karşımıza çıkıyor. Farklı tasarımları ile bayanların daha seksi, daha modern, daha şık, daha hoş ve daha çekici görünmelerine yardımcı olan bu gözlükler arasından Enmodabox.com olarak seçim yaptık. En güzel 23 kedi gözü güneş gözlüğünü sizler için belirledik. Moda trendleri doğrultusunda hazırlamış olduğumuz bu gözlükler sayesinde; daha dikkat çekici ve daha modern bir görünüme kavuşacaksınız. Şimdi teker teker bu gözlükleri inceleyelim arkadaşlar.

Çerçevesi Camlı Kedi Gözü Güneş Gözlüğü

Farklı Kedi Gözü Güneş Gözlüğü Modeli

Bu güneş gözlüğünde dikkati en fazla çeken nokta; çerçevesinin de beyaz bir camdan yapılma olmasıdır. Aynı zamanda saplarında yer alan dikey kıvrım da ön plana çıkıyor. Kahverengi ve uç kısmında yeşil renginin birbiri ile uyumu da göze çarpıyor. Mor renginde merceği ile dikkat çeken bu güneş gözlüğü; Fendi markasının özel tasarımı olup, 480 dolardan satışa sunuluyor.

Pudra Rengi Kedi Gözü Güneş Gözlüğü

Pudra Rengi Kedi Gözü Güneş Gözlüğü Modeli

Pudra rengi her alanda karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bu güneş gözlüğünün merceğinde de pudra rengi ön plana çıkıyor. Bunun yanı sıra; beyaz renkli ve ince çerçeveleri de güneş gözlüğünün daha hoş bir tasarıma kavuşmasına yardımcı oluyor. Cutlerandgross.com sitesi üzerinden satışa sunulan bu güneş gözlüğünün fiyatı ise; 820 dolar.

Leopar Desenli Kedi Gözü Güneş Gözlüğü

Leopar Desenli Kedi Gözü Güneş Gözlüğü Modeli

Leopar deseni bu yaz moda oluyor. Güneş gözlüklerinde de yine leopar desenli modeller dikkat çekiyor. Bu kedi gözü güneş gözlüğü de; leopar deseni ve kalın çerçevesi ile dikkat çekiyor. Daha çok klasik kombin oluşturan kadınlar bu güneş gözlüğünü tercih ediyorlar. Nasty Gal Hadley Structured imzası taşıyan bu gözlüğün fiyatı ise oldukça cazip. Sadece 20 dolardan alıcıları ile buluşuyor.

Desenli Kedi Gözü Güneş Gözlüğü

Desenli Kedi Gözü Güneş Gözlüğü Modeli

Çerçevesinde yer alan farklı motifleri ile ön plana çıkan bu güneş gözlüğü; en güzel kedi gözü güneş gözlüğü modelleri arasında yer almaktadır. Çerçevesinin, mercek kısmını üst bölümden geniş bir şekilde kapatması; hoş bir tasarımın açığa çıkmasına olanak tanımış. Dolce&Gabbana imzası taşıyan bu güneş gözlüğünün fiyatı; 300 dolar olarak karşımıza çıkıyor.

Siyah Çerçeveli Kedi Gözü Güneş Gözlüğü

Siyah Kalın Çerçeveli Kedi Gözü Güneş Gözlüğü

Kalın ve siyah renkli çerçevesi ile karşımıza çıkan bu güneş gözlüğü; gri renkte sapları ile dikkat çekiyor. 360 dolara satışa sunulan bu kedi gözü güneş gözlüğü; Grey Ant Diskov imzası taşıyor.

Kalın Çerçeveli Büyük Boy Kedi Gözü Güneş Gözlüğü

Kahverengi ve Ten Rengi Kenarlı Kedi Gözü Güneş Gözlüğü

Kalın çerçevesi ve çevresinde yer alan farklı renkleri ile ön plana çıkan gayet hoş bir kedi gözü güneş gözlüğü modelidir. Kahverengi ve ten renginin karışımı ile dikkat çeken çerçevesi; bayanların yazın daha modern ve şık kombinler oluşturmalarına yardımcı olacaktır. Illesteva Holly imzası taşıyan bu güneş gözlüğü; 290 dolara satışa sunuluyor.

Pembe Renkli Kedi Gözü Güneş Gözlüğü

Pembe Kedi Gözü Güneş Gözlüğü Modeli

Pembe renkli camı ve beyaz renkli kalın çerçevesi ile ön plana çıkan bu kedi gözü güneş gözlüğü özellikle 18 ila 25 yaş arası genç kızların tercihi oluyor. 69 dolara satılan bu güneş gözlüğü; Le Specs Flashy tasarımıdır.

Mango Kedi Gözü Güneş Gözlüğü

Mango Kedi Gözü Güneş Gözlüğü Modeli

Mango’nun en şık tasarımları arasında yer alan yukarıdaki kedi gözü güneş gözlüğü; 40 dolara alıcıları ile buluşuyor. Mango.com üzerinden online olarak satın alabileceğiniz bu gözlükte dikkat çeken en önemi detay; leopar desenini andıran kalın çerçevesinin olmasıdır.

Çerçevesi Taşlı Kedi Gözü Güneş Gözlüğü

Çerçevesi Taşlı Kedi Gözü Güneş Gözlüğü Modeli

Gösterişi seven hanımlar için özel olarak tasarlanmış olan çerçevesinde taş detayı bulunan bir kedi gözü güneş gözlüğü modelidir. Metal tasarımı ile dikkat çeken bu gözlük; Marc Jabobs tarafından tasarlanmış olup, 295 dolara satışa sunulmaktadır.

Çiçek Desenli Kedi Gözü Güneş Gözlüğü

Çiçek Desenli Kedi Gözü Güneş Gözlüğü

Çervesi kahverengi ve siyah renklerinin yer aldığı kalın bir yapıda olan bu kedi gözü güneş gözlüğü modelinde; cam kısmında yer alan çiçek desenleri dikkat çekiyor. Matthew Williamson’un son derece şık bir tasarımı olan bu gözlük; 345 dolara alıcıları ile buluşuyor.

Leopar Desenli Kalın Çerçeveli Kedi Gözü Güneş Gözlüğü

Kahverengi kedi Gözü Güneş Gözlüğü Modeli

Gri renkli merceği ve kalın çerçevesi ile ön plana çıkan leopar desenli kedi gözü güneş gözlüğü modeli; günlük yaşantıda güneşli günlerde daha da zarif görünmek isteyen bayanların tercihi oluyor. Morgenthal Frederics Fay tasarımı olan bu gözlük; oldukça yüksek bir fiyata satılıyor. 2.095 dolardan satışa sunulan bu gözlük; asaleti ve çekiciliği arayan bayanların isteğine cevap veriyor.

Ten Rengi Çerçeveli Kedi Gözü Güneş Gözlüğü

Yuvarlak Cam Kedi Gözü Güneş Gözlüğü Modeli

Miu Miu tasarımı ile karşımıza çıkan bu kedi gözü güneş gözlüğü; çerçevesinin fazla ön plana çıkmaması ile dikkat çekiyor. Güneş gözlüklerinde kalın ve desenli çerçeveleri kullanmayan, hatta çerçevesinin uzaktan bakıldığı zaman tam olarak belli olmasını istemeyen kadınlar için en uygun tasarımdır. Fiyatı ise; 385 dolar olarak alıcılarının karşısına çıkmaktadır.

Mavi Renkli Kedi Gözü Güneş Gözlüğü

Mavi Kalın Çerçeveli Kedi Gözü Güneş Gözlüğü

Mavi renkte olan bu kedi gözü güneş gözlüğü; asimetrik tasarımı ile dikkat çekiyor. Prada’nın en hoş tasarımları arasında yer alan bu gözlük; 355 dolardan alıcıları ile buluşuyor. Mavi kalın çerçevesi ve aynı şekilde mavi renkli merceği ile kadınların daha asil görünmelerine olanak tanıyor.

Siyah Beyaz Çerçeveli Kedi Gözü Güneş Gözlüğü

Siyah Beyaz Kedi Gözü Güneş Gözlüğü

Siyah ile beyazın müthiş uyumu; birçok alanda kadınların karşısına çıkmaya devam ediyor. Preen by Thornton Bregazzi imzası taşıyan bu kedi gözü güneş gözlüğünde de; siyah beyaz hoş çizgileri bulunuyor. Fiyatı 250 dolar olan bu gözlük; siyahla beyazın uyumuna hayran olan kadınların tercihidir.

Kristal Çerçeveli Kedi Gözü Güneş Gözlüğü

Turuncu Renkli Kedi Gözü Güneş Gözlüğü Modeli

Kristal bir yapıda olan asimetrik tasarım çerçevesi ile ön plana çıkan bu kedi gözü güneş gözlüğü modelinin mercek kısmı ise; turuncu rengi ile dikkat çekiyor. Dior’un yazın güneşli günlerde kadınlar için tasarlamış olduğu bu gözlüğün fiyatı; 400 dolardır.

Beyaz Kalın Çerçeveli Kedi Gözü Güneş Gözlüğü

Beyaz Kedi Gözü Güneş Gözlüğü Modeli

Beyaz renkte ve kalın bir yapıda olan çerçevesi ile dikkat çeken bu kedi gözü güneş gözlüğü; Steven Alan tasarımıdır. Daha çok olgun kadınların günlük gezmeler için oluşturdukları kombinlerde tercih ettikleri bu gözlük; 175 dolardan alıcıları ile buluşmaktadır.

Quay Kedi Gözü Güneş Gözlüğü

Quay Kedi Gözü Güneş Gözlüğü Modeli

Quay’ın kadınlara özel olarak tasarlamış olduğu bu eşsiz tasarım; 50 dolar gibi cüzi bir rakamdan alıcıları ile buluşmaktadır. Kalın ve köşesi sivri çerçevesi ile dikkat çeken bu gözlüğün merceğinde ise; morumsu bir renk ön plana çıkıyor.

İnce Çerçeveli Kedi Gözü Güneş Gözlüğü Modeli

Çerçevesi İnce Kedi Gözü Güneş Gözlüğü

Kalın çerçeveli gözlüklerden pek haz etmeyen ve tarzı gereği sadelikten yana olan kadınlar için özel olarak tasarlanmış olan bu kedi gözü güneş gözlüğü; ince çerçevesi ve saydam görünümü ile beğeni topluyor. Prism tasarımı olan bu gözlük; 380 dolara satışa sunuluyor.

Mavi Mercekli Kedi Gözü Güneş Gözlüğü

Mavi Camlı Kedi Gözü Güneş Gözlüğü

Sade tasarımı ve gümüş renkli hoş çerçevesi ile dikkat çeken bu kedi gözü güneş gözlüğü; Sunday Somewhere Laura imzası taşımaktadır. Merceğindeki mavimsi renk sayesinde; yaz aylarında denizi çağrıştırdığı için, kadınların daha cazibeli ve çekici görünmelerine yardımcı olmaktadır. 270 dolara sahip olabileceğiniz bu gözlüğü; özellikle deniz kenarında tatil yaparken takabilirsiniz.

Yuvarlak Mercekli Kedi Gözü Güneş Gözlüğü

Kalın Beyaz Çerçeveli Yuvarlak Camlı Kedi Gözü Güneş Gözlüğü

Dikdörtgen biçimindeki mercekleri pek tercih etmeyen kadınlar; yuvarlak merceği ile ön planda olan bu güneş gözlüğünü kullanabilirler. En güzel kedi gözü güneş gözlüğü modelleri arasında yer alan bu tasarım; Swatch imzası taşıyor ve 85 dolara satılıyor.

Batman Tarzı Kedi Gözü Güneş Gözlüğü

Batman Tarzı Kedi Gözü Güneş Gözlüğü

Batman filmlerini izleyenler bilirler; bu gözlük tam da Batman’in kostümünde yer alan o göz kısmını andırıyor. Adam Selman imzası taşıyan bu şık tasarım; özellikle parti ve balolarda bayanların daha seksi ve cazibeli görünmesine imkan sağlayacaktır. Kalın çerçevesi de olan bu gözlük; 119 dolara satışa sunuluyor.

Klasik Görünümlü Kedi Gözü Güneş Gözlüğü

Köşesi Çerçeveli Kedi Gözü Güneş Gözlüğü

Klasik bir görünüm arayanlar için; şık bir tasarım daha karşımıza çıkıyor. Renkli merceği ve köşesi kalın çerçevesi ile dikkat çeken bu kedi gözü güneş gözlüğü; 200 dolara satılıyor ve Tory Burch tasarımı olarak dikkat çekiyor.

Büyük Çerçeveli Kedi Gözü Güneş Gözlüğü

İnce Çerçeveli Kedi Gözü Güneş Gözlüğü

Çerçevesi ile mercek kısmının ayrı ayrı görünüme sahip olması; bu kedi gözü güneş gözlüğünü diğerlerinden ayırt eden en önemli özellik olmaktadır. ASOS Skeleton Frame tasarımı olarak satışa sunulan bu gözlük; sadece 23 dolardan alıcıları ile buluşmaktadır.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git