En Güzel 15 Gece Çantası Modeli

Sezonun Trend Gece Çantası Modelleri

2017’nin en çok tercih edilen gece çantalarını sizler için derledik. Sade tasarımları ile dikkat çeken ve şıklığınıza şıklık katacak olan bu çantalar; yeni sezonda, gece katılacağınız davetlerde muhteşem görünmenizi sağlayacak. Birbirinden şık tasarımları ile dikkat çeken bu çantalar; gece davetlerinde ışıldamanızı sağlayacak ve tarzınıza da ayrı bir hava katacak.

Tavus kuşu teması ile dikkat çeken, payetli gece çantası modeli… 

Enmodabox.com olarak; sezonun en güzel ve en şık 15 çantasını galerimizde bir araya getirdik. Aşağıdaki galeride yer alan 15 sade ve şık tasarımı çağrıştıran gece çantaları sayesinde artık akşam katılacağınız özel organizasyonlarda çok daha modern ve çok daha havalı bir stile sahip olacaksınız. Oluşturacağınız davet stiline uygun çantayı bulmak için artık yoğun çaba sarf etmenize gerek kalmayacak. Yeni sezonda çanta seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli detay; zıt renk uyumunu aksesuarlarda yakalamanız olacak. Artık aynı renk çanta ve ayakkabı kombinasyonu çok eskide kaldı. Günümüz moda trendleri içerisinde artık çanta ve ayakkabıların zıt renk uyumu içerisinde olması yer alıyor. Birbirini tamamlayan kontrast renkler; tarzınızın çok daha havalı ve ışıltılı bir hal almasını sağlayacak.

Sezonun Trend Gece Çantaları

En güzel ve en şık gece çantaları içerisinde şüphesiz süet trendi etkili oluyor. Şık ve sade tasarımı ile dikkat çeken süet çantalar; stilinizin çok daha çekici bir hale gelmesine yardım edecek. Sezonun en moda çanta modelleri içerisinde yoğun bir şekilde etkisini gösterecek olan süet trendi; asil kadınların seçimi olacak. Bu arada boncuk ve payetli clutch’lar da; yeni sezonun trend çantaları arasındaki yerini alacak. Süet çantaların yanı sıra; deri ve metalik tasarımlı çantaları gündüz oluşturacağınız özel stilinizde de tercih edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git