En Fazla Tercih Edilen 5 T-shirt Modeli

En Fazla Tercih Edilen 5 T-shirt Modeli

Yaz aylarının yavaş yavaş yaklaşması ile birlikte artık T-shirtler ön plana çıkmaya başladı. Özellikle batı kesimlerde hava sıcaklıkları artmaya başladı ve insanlar yazlık kombinler oluşturarak dışarıya çıkmaya başladılar. Yazın gelmesi ile birlikte birçok kişinin üzerine sadece T-shirt giyerek dışarıya çıktığını göreceksiniz. Sizin için yaz aylarında en fazla kullanılan 5 farklı tişört modelini araştırdık. İşte yazın en fazla kullanılan 5 tişört modeli…

Yazılı Tişört Modelleri 2016

Yazılı Tişörtler

Üzerinde özellikle İngilizce yazıların yer aldığı Tişörtler bayanların en fazla tercih ettiği tişörtler arasında yer alıyor. Bu sene de yine bu tişörtler birçok genç kızın oluşturduğu kombinde yerini alacak.

Mickey Mouse Resimli Tişört Modelleri 2016

Resimli Tişörtler

Genelde süper kahramanların ve ünlü isimlerin resimlerinin yer aldığı tişörtler; farklı tarz oluşturmak isteyen bayanların tercihi oluyor. Farklılık arayan ve dikkat çekmek isteyen kadınlar; üzerinde ilginç resimlerin yer aldığı tişörtleri sıkça tercih ediyorlar. Bu yazın da yine bu tişörtler çok konuşulacak.

Çiçek Desenli 2016 Tişört Modelleri

Çiçek Desenli Tişörtler

Çiçek deseni; kadınlar için üretilen birçok farklı giyim parçasında yer alıyor. Pantolon, bluz, gömlek, ferace, etek, pantolon etek, tunik gibi birçok farklı giyim parçasında bulunan çiçek deseni detayı; Tişörtlerde de sıkça kendisine yer buluyor. En fazla tercih edilen tişörtler arasında yer alan çiçek desenli tişörtler; baharı da müjdelediği için sıkça kullanılıyor.

Sırt Dekolteli Tişört Modelleri ve Fiyatları 2016

Sırt Dekolteli Tişörtler

Sırtında dekolte detayı yer alan tişörtler her yıl olduğu gibi yılda da yine en fazla tercih edilecek olan tişörtler arasında yer alacak. Özellikle yarı çıplak görünümü ile dikkat çeken bu tişörtler; bayanların sırtının daha çekici ve daha güzel görünmesine yardımcı oluyor. Genelde çizgi çizgi olan pencereli bir görünüme sahip olan sırt dekolteli tişörtler; altına giyilecek olan kısa bir şort ile ilgili bayanın muazzam görünmesine yardımcı oluyor.

V Yaka Bayan Beyaz Tişört Modelleri Yeni

Beyaz Renkli Tişörtler

Yazın sade bir şıklık arayan kadınların birçoğu, beyaz renkli tişörtleri tercih ediyorlar. Genelde siyah rengi kadınların elbise ve kıyafet alanında en fazla tercih ettikleri renk olsa da; mevsim yaz olacağı için, beyaz rengi tişörtlerde daha belirgin bir halde yer alıyor. Bu sene de yine beyaz renkli tişörtler modaya yön verecek.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git