En Fazla Tercih Edilen 5 Saç Modeli

En Fazla Tercih Edilen 5 Saç Modeli

Kadınlar genel olarak bakımlı ve kendilerine özen gösteren varlıklardır. Dış görünüşünün her bir detayına özen göstererek hazırlanan bayanlar; ister günlük gezmeler olsun, ister özel bir davet olsun, isterse de bir iş toplantısı olsun; stili ve tarzı ile göz önünde bulunmak isterler. Kadınların dış görünüşünü etkileyen ve özen gösterdikleri noktalardan bir tanesi de saçlarıdır. Bayanlar tercih edecekleri saç modelleri ile oluşturdukları kombine derinlik kazandırmak ve bir bütün olarak hoş görünmek isterler. Bu yüzden de saç modeli tercih ederken oldukça hassas davranırlar. Enmodabox olarak sizlere kadınlar tarafından en sık tercih edilen 5 saç modelini aktaracağız.

Uzun Dalgalı Saç modelleri

Dalgalı Saç Modelleri

Dalgalı saçlar kadınlar için uygulanması en basit saç stilleri arasındadır. Bu yüzden birçok kadın bu saç modelini sıkça tercih eder. Özellikle günlük yaşamda bu saç modeli tercihi en doğru seçim olmaktadır. Genelde genç kızlar tarafından tercih edilen dalgalı saç modelleri; iş hayatında olan kadınların bir kısmı tarafından da kullanılmaktadır.

Sarı Kısa saç Modelleri

Kısa Saç Modelleri

Bakımı daha kolay olduğu için kısa saç modelleri birçok bayan tarafından tercih görmektedir. Özellikle son 5 yılda kadınlar arasında moda olan bu saç stili; dünyanın önemli yıldızlarının da tercih ettiği bir saç stili olmaktadır. Gerek günlük yaşamda, gerekse de özel davetlerde sıkça kullanılmaktadır. Saç rengi tercihi ise; kişinin ten uyumuna göre karar vermesi gereken bir durumdur. Ancak kısa saçlarda kızıl ve sarı tonları oldukça güzel bir duruş sergilemektedir.

Örgü Saç Modelleri Yeni

Örgülü Saç Modelleri

Helenistik bir hava yakalamak isteyen genç kızların birçoğu; örgülü saç modellerini tercih etmektedir. Genelde saçın tepesi düz kalır ve geri kalan kısmı arkaya doğru örülür. Helenistik bir görünüm için ise; saçlar örülerek, oval bir biçimde saçın üst ya da ön bölümüne doğru sarılır. Bu şekilde özel bir davette şık görünmek daha kolay olacaktır. Özellikle de kır düğünlerine davetli olan bayanlar bu saç modelini sıkça tercih ederler.

Sarı-Balyajlı-Ombre-Saç

Ombre Saç modelleri

2 farklı saç renginin bir arada kullanıldığı ombre saç modelleri; son yıllarda genç kızlar tarafından sıkça tercih görüyor. Genelde saçların üst kısmı 1 ton koyu olurken, uç kısımlara doğru 1 ton açık saç rengi tercih ediliyor. İsteğe göre sarı, kahverengi, kızıl ve siyah saçlarda ombre saç stili tercih edilebilir.

Hacimli At Kuyruğu Saç modelleri

At Kuyruğu Saç Modelleri

At kuyruğu saç modelleri; saçını yapmakla uğraşmak istemeyen ve daha sade bir görünüm arayan kadınların tercihidir. Saçlar düz bir biçimde taranır ve arkaya doğru uzanan bir at kuyruğu yapılır. Bu saç modeli için saçların uzun olması gerekmektedir.

Aşağıdaki galeride en fazla tercih edilen saç stillerine ilişkin fotoğraflarımız yer alıyor, bakabilirsiniz arkadaşlar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git